Головна » Прес-центр » Новини

Відбулося чергове засідання правління Фонду

23.10.2018

23 жовтня 2018 року під головуванням голови правління Фонду Володимира Саєнка відбулося чергове засідання правління Фонду соціального страхування України. У засіданні також взяли участь представники Громадської ради Фонду та громадських організацій потерпілих на виробництві.

З метою забезпечення виконання завдань і функцій, передбачених законодавством, своєчасного фінансування видатків на матеріальне забезпечення застрахованих осіб та надання медико-соціальних послуг було затверджено зміни до бюджету Фонду на 2018 рік. Крім того, правлінням затверджено Порядок формування та використання резерву коштів Фонду соціального страхування України.

Також на виконання норм Порядку утворення та діяльності Громадської ради Фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 555, було погоджено Положення про Громадську раду.

Розглянуто та взято до відома аналіз обсягу і вартості наданих санаторно-курортними закладами діагностичних та лікувальних послуг, проведення аудиту діяльності Фонду, ефективності використання майна Фонду. Вирішено ряд інших організаційних питань.

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України