Головна » Про Фонд » Про нас пишуть

Вдячність працівникам Фонду

30.10.2018

         Напередодні Дня працівника соціальної сфери у виконавчу дирекцію Фонду надійшов лист-подяка від шахтаря, особи з інвалідністю І групи від трудового каліцтва зі 100-% втратою працездатності Кушніра Ігоря Івановича, що мешкає у м. Дніпро.

         Ігор Іванович перебуває на обліку у Фонді з грудня 2017 року.

У липні цього року він подав заяву до Фонду про надання путівки на оздоровлення на серпень. Але санаторій повідомив про відсутність вільних місць на цей період.

«Тому я звернувся до начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Мазура Бориса Васильовича, - продовжує розповідати Ігор Іванович,- який особисто попіклувався про моє здоров’я та вирішив питання мого санаторного лікування у серпні цього року. У цей нелегкий час, коли осіб, які потребують турботи стає все більше, важко знайти людей, здатних сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди є. Тому напередодні Дня працівника соціальної сфери  висловлюю вдячність усім працівникам Фонду за відданість справі, милосердя душі, індивідуальний підхід до кожного травмованого шахтаря».

 

            (З листа до виконавчої дирекції Фонду від 29.10.2018 № В-1547)

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України