Головна » Запитання - відповіді » Взаємодія зі страхувальниками

Чи можна на зворотній сторінці листка непрацездатності кадровику, заповнюючи графу про стаж, не тільки його підкреслити, а одразу писати в місяцях?

01.11.2018

Спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406 затверджено зразок, технічний опис листка непрацездатності та Інструкцію про порядок заповнення листка непрацездатності (далі – Інструкція № 532).

Пунктом 1 Інструкції № 532 визначено загальні вимоги щодо заповнення листка непрацездатності (далі – ЛН), а саме: лицьовий бік бланка ЛН заповнюється лікуючим лікарем або молодшим медичним працівником з медичною освітою. Зворотний бік бланка ЛН заповнюється за місцем роботи застрахованої особи. Записи в ЛН здійснюються розбірливим почерком, без помарок, синім, фіолетовим або чорним чорнилом.

Крім того, Інструкція № 532 визначає порядок заповнення лицьового боку бланка ЛН. Інших вимог щодо заповнення бланка ЛН, зокрема його зворотного боку, Інструкцією не врегульовано.

Згідно із затвердженим зразком зворотний бік бланка ЛН заповнюється комісією по соціальному страхуванню або уповноваженою особою страхувальника, працівниками відповідних структурних підрозділів підприємства, установи, організації, зокрема дані щодо стажу – відділом кадрів або уповноваженою особою.

З огляду на викладене, у разі необхідності зазначення конкретної інформації щодо стажу (у місяцях) вважаємо за можливе внесення до відповідної частини бланка ЛН відділом кадрів або уповноваженою особою крім загальних даних щодо стажу (шляхом підкреслення відповідного періоду) ще і додаткової інформації щодо стажу застрахованої особи у місяцях.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України