Головна » Нормативно-правова база » Постанови правління Фонду » Постанови правління Фонду за 2018 рік

05.11.2018

 

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

 

 

 

ПРАВЛІННЯ

 

 

 

 

ПОСТАНОВА

 

від 23.10.2018 року № 23

м. Київ

 

 

Про затвердження Порядку формування та використання

резерву коштів Фонду соціального страхування України

 

Відповідно до статей 7, 11, 12 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», правління Фонду соціального страхування України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.  Затвердити Порядок формування та використання резерву коштів Фонду соціального страхування України.

2.  Визнати такою, що втратила чинність, постанову правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 19 вересня 2001 року № 30 «Про затвердження Положення про формування та використання резерву страхових коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» (із змінами).

3.  Ця постанова набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Фонду соціального страхування України.

4.  Контроль за виконанням цієї постанови покласти на в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Нестерова С.В.

 

 

 

 

Голова правління                                                                                           В. Саєнко

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова правління Фонду

соціального страхування

України

23.10.2018 № 23

 

 

Порядок формування та використання резерву коштів

Фонду соціального страхування України

 

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблено відповідно до вимог статей 7, 11, 12 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) та визначає порядок формування та використання резерву коштів Фондом соціального страхування України (далі – Фонд) для забезпечення виконання  завдань за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

1.2. Резерв коштів Фонду – кошти, що передбачаються для забезпечення фінансової стабільності Фонду.

2. Створення резерву коштів Фонду

2.1. Резерв коштів Фонду створюється за рахунок страхових внесків в розмірі суми, необхідної для виплати всіх видів матеріального забезпечення, страхових виплат, передбачених Законом, в розрахунку не менш як на п’ять календарних днів.

2.2. Резерв коштів Фонду створюється щорічно при схваленні правлінням Фонду проекту бюджету Фонду на відповідний рік та затверджується Кабінетом Міністрів України у бюджеті Фонду на відповідний рік.

2.3. Формування резерву коштів Фонду здійснюється шляхом зарахування коштів Фонду на окремий поточний рахунок виконавчої дирекції Фонду, відкритий в Державній казначейській службі України (далі - казначейський рахунок).

2.4. Формування резерву коштів Фонду здійснюється на підставі наказу виконавчої дирекції Фонду після забезпечення обов’язкового фінансування на виплату матеріального забезпечення, страхових виплат і надання соціальних послуг, передбачених Законом.

2.5. Перерахування коштів резерву Фонду на казначейський рахунок та з казначейського рахунку виконавчої дирекції Фонду здійснюється на підставі наказу виконавчої дирекції Фонду, з подальшим інформуванням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.

2.6. Планові та фактичні показники резерву коштів Фонду відображаються у звітності про виконання бюджету Фонду за відповідний звітний період.

3. Використання резерву коштів Фонду

3.1. Резерв коштів Фонду використовується у разі недостатності коштів на рахунку для фінансування виплати всіх видів матеріального забезпечення, страхових виплат, передбачених Законом, на підставі наказу виконавчої дирекції Фонду з метою покриття тимчасових касових розривів.

3.2. Відновлення резерву коштів Фонду здійснюється за рахунок страхових внесків, після забезпечення обов’язкового фінансування на виплату матеріального забезпечення, страхових виплат і надання соціальних послуг, передбачених Законом.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України