Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за 9 місяців 2018 року

29.10.2018

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом 9 місяців 2018 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом 9 місяців 2018 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 24 274 застраховані особи і члени їх сімей, у тому числі 67 внутрішньо переміщених осіб.

Упродовж 9 місяців 2018 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 8 450 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі), серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 322 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 17 618 потерпілих, в тому числі 780 внутрішньо переміщених осіб.

Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 7 815 інвалідів внаслідок трудового каліцтва, із яких 622 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 3 091 потерпілого технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 128 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) протягом 9 місяців поточного року забезпечено 198 потерпілих, в тому числі – 28 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 692 інвалідів внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2 360 осіб, на побутове обслуговування – 2 925 потерпілих, серед яких відповідно 148, 292 та 309 – внутрішньо переміщених осіб.

Також за 9 місяців 2018 року здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 109 потерпілим, в тому числі для 19 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 194 потерпілих, серед яких для 5 внутрішньо переміщених осіб профінансовано придбання слухових апаратів.

Крім цього, проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3 531 особи з інвалідністю, в тому числі для 108 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, з урахуванням вимог постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 № 20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 12.01.2015 за № 6/26451), за звітний період складає 1 755 осіб.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом 9 місяців 2018 року застраховані особи, в тому числі потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, забезпечувалися медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою, в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України