Головна » Нормативно-правова база » Постанови правління Фонду » Постанови правління Фонду за 2018 рік

20.12.2018

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

 

 

 

ПРАВЛІННЯ

 

 

 

ПОСТАНОВА

 

від 12.12.2018 року  №29

м. Київ

 

Про надання згоди на передачу в безоплатне користування (позички) нерухомого майна Фонду соціального страхування України та основні умови його передачі

 

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», з метою ефективного і раціонального використання нерухомого майна Фонду соціального страхування України, правління Фонду соціального страхування України, враховуючи звернення Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, Державної служби зайнятості (Центральний апарат), Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Фонду соціального захисту інвалідів, 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.  Надати згоду:

1.1. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до  3-х років нежитлове приміщення, літ. А-5, первісною вартістю 953453,00 грн, загальною площею 107,9 кв.м, за адресою: Запорізька область,
м. Мелітополь, проспект Хмельницького Богдана, будинок 93, Пенсійному фонду України для розміщення Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

1.2. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років нежитлове приміщення, первісною вартістю 3328000,00 грн, загальною площею 350,1 кв.м, за адресою: Львівська область, м. Львів, вулиця Пасічна, будинок 102, Пенсійному фонду України для розміщення Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

1.3. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років нежитлове приміщення, первісною вартістю 63918,00 грн, загальною площею 121,3 кв.м, за адресою: Миколаївська область,
м. Вознесенськ, вулиця Одеська (вулиця Кірова), будинок 5/2, Пенсійному фонду України для розміщення Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

1.4. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років частину нежитлового приміщення, первісною вартістю 955100,00 грн, загальною площею 122,3 кв.м, за адресою: Сумська область, Путивльський район, м. Путивль, вулиця Леніна (вулиця Володимира князя), будинок 56, приміщення 3, Пенсійному фонду України для розміщення Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

1.5. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років адміністративний будинок, літ. А, первісною вартістю 977690,00 грн, загальною площею 149,1 кв.м, за адресою: Тернопільська область, м. Чортків, вулиця Бандери Степана (вулиця Бандери С.; вулиця Міцкевича), будинок 89а, Пенсійному фонду України для розміщення Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

1.6. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років адміністративне приміщення А-1, первісною вартістю 181410,00 грн, загальною площею 100,0 кв.м, за адресою: Чернігівська область, Менський район, м. Мена, вулиця Троїцька (вулиця Дзержинського), будинок 5а, Пенсійному фонду України для розміщення Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

1.7. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років адміністративне приміщення, первісною вартістю 1675167,00 грн, загальною площею 267,0 кв.м, за адресою: Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вулиця Мазепи Гетьмана (вулиця Дзержинського), будинок 27б, Державній службі зайнятості для розміщення Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

1.8. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років частину вбудовано-прибудованого приміщення, первісною вартістю 609700,00 грн, загальною площею 169,3 кв.м, за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, проспект Перемоги (проспект Леніна), будинок 127, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

1.9. Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області на передачу в безоплатне користування (позички) терміном до 3-х років нежитлове приміщення, первісною вартістю 90000,00 грн, загальною площею 219,5 кв.м, за адресою: Миколаївська область,
м.
Миколаїв, вулиця Потьомкінська, будинок 17, Фонду соціального захисту інвалідів для розміщення Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

 

2. Укладання договорів на передачу в безоплатне користування (позички) нерухомого майна здійснити відповідно до вимог Цивільного кодексу України та інших нормативно-правових актів. Договори на передачу в безоплатне користування (позички) нерухомого майна мають обов’язково передбачати такі істотні умови:

нерухоме майно передається безоплатно і має використовуватись за цільовим призначенням;

строк, на який укладається зазначений договір, не може перевищувати 3 (трьох) років;

нерухоме майно має використовуватись користувачем особисто і не може передаватись у користування іншим особам;

користувач несе обов’язок щодо оплати обов’язкових платежів (податки; плата за землю; збори; неподаткові платежі; штрафи, пені, санкції тощо) та комунальних послуг (за користування холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, встановленому законодавством), які випливають з користування та утримання переданого нерухомого майна за власний рахунок;

користувач має право здійснювати будь-які поліпшення, перепланування, реконструкцію тільки за наявності згоди управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та м. Києві (далі - управління виконавчої дирекції Фонду), з якими укладено договір позички, та відповідного рішення директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або правління Фонду соціального страхування України;

управління виконавчої дирекції Фонду має право достроково розірвати договір у будь-який час та вимагати повернення нерухомого майна в тому самому стані, у якому його передавали у користування, з урахуванням нормального фізичного зносу.

 

3. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України затвердити примірну форму договору на передачу в безоплатне користування (позички) нерухомого майна.

 

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Нестерова С.В.

 

 

Голова правління                                                                                         В. Саєнко

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України