Головна » Нормативно-правова база » Постанови правління Фонду » Постанови правління Фонду за 2018 рік

28.12.2018

 

 

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

 

 

 

ПРАВЛІННЯ

 

 

ПОСТАНОВА

 

від 12.12.2018 року № 34

 

м. Київ

 

Про погодження призначення начальників управлінь

виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві

 

Відповідно до статті 8 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» правління Фонду соціального страхування України

 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1.       Погодити пропозиції в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі – виконавча дирекція Фонду) Нестерова С.В. щодо призначення начальників управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та м. Києві.

2.       Рекомендувати в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Нестерову С.В.:

2.1.    Укласти контракти з начальниками управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях строком на 1 рік, згідно з додатком 1.

2.2.  Укласти контракти з начальниками управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях строком на 3 місяці, згідно з додатком 2.

2.3.    Призначити виконуючими обов’язки начальників управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та м. Києві, згідно з додатком 3.

3.       При укладанні контрактів та виданні наказів про призначення в. о. начальників   відповідних  управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та м. Києві встановити в контрактах та наказах чіткі показники ефективності діяльності начальників (в.о. начальників) управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та м. Києві.

4.       Начальникам (в.о. начальників) управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та м. Києві щоквартально звітувати правлінню Фонду через виконавчу дирекцію Фонду про стан виконання показників ефективності діяльності.

5.       В.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ксьондзу С.М. на наступному засіданні правління Фонду прозвітувати про стан справ в управлінні виконавчої дирекції Фонду у м. Києві.

6.       Контроль за виконанням постанови покласти на в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Нестерова С.В.

 

 

 

Голова правління                                                                                            В. Саєнко

 

 

Додатки 1 – 3 до постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 34

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України