Головна » Нормативно-правова база » Постанови правління Фонду » Постанови правління Фонду за 2018 рік

28.12.2018

 

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

 

 

 

ПРАВЛІННЯ

 

 

ПОСТАНОВА

 

від  12.12.2018 року № 35

 

м. Київ

 

 

Про затвердження Типових структур управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві та їх відділень

         Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», керуючись Статутом Фонду соціального страхування України, правління Фонду соціального страхування України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.               Затвердити:

1.1.    Типову структуру управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві, згідно з додатком 1.

1.2.    Типову структуру відділень управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві, згідно з додатком 2.

2.         Установити, що штатна чисельність працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві має складати не більше 35 відсотків від загальної граничної чисельності працівників робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у відповідній області та місті Києві.

3.         В.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Нестерову С.В.:

3.1.    Здійснити перерозподіл граничної чисельності працівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві в залежності від кількості застрахованих осіб, що перебувають на обліку у відповідному робочому органі виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, в межах граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України, затвердженої постановою правління Фонду соціального страхування України від 12.09.2017 року № 47 (із змінами).

3.2.    Затвердити штатні розписи управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві та погодити штатні розписи відділень управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві, з урахуванням пункту 1 цієї постанови.

3.3.    Винести на наступне засідання правління Типові положення про управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві та їх відділення, у яких чітко розмежувати функції та завдання між управліннями виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві та їх відділеннями.

4.         Керівникам управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві, з урахуванням додатків 1-2 до цієї постанови:

1)              до 01.02.2019 подати до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України на затвердження штатні розписи управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві;

2)              до 01.02.2019 подати до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України на погодження штатні розписи відділень управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві;

3)              до 01.04.2019 забезпечити проведення організаційних заходів щодо попередження працівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та їх відділень про зміни в організації виробництва і праці та зміни істотних умов праці (стаття 32 Кодексу законів про працю України).

5.         Контроль за виконанням постанови покласти на в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Нестерова С.В.

 

 

Голова правління                                                                                             В. Саєнко

 

 

 

 

Типова структура управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві

 

Типова структура відділень управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України