Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за 2018 рік

20.03.2019

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом 2018 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом 2018 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 33 179 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 93 внутрішньо переміщені особи.

У закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 10 614 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі), серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 401.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення за минулий рік було забезпечено 19 689 потерпілих, в тому числі 883 внутрішньо переміщені особи.

Протягом 2018 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 10 747 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, із яких 936 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 5 442 потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 231 внутрішньо переміщена особа.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 336 потерпілих, в тому числі – 39 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 703 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2 379 осіб, на побутове обслуговування – 2 938 потерпілих, серед яких відповідно 152, 294 та 310 – внутрішньо переміщені особи.

Також у 2018 році здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 109 потерпілим, в тому числі для 19 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 261 потерпілого, серед яких 7 внутрішньо переміщених осіб.

Крім цього, впродовж 2018 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3 542 осіб з інвалідністю, в тому числі для 109 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, з урахуванням вимог постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 № 20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 12.01.2015 за № 6/26451), за звітний період складає 2 117 осіб.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом 2018 року, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», застраховані особи, в тому числі потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою, в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України