Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

24.06.2019

У період з 18 по 21 червня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

18 червня страховий експерт з охорони праці Гайсинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці та надав консультації з питань охорони праці на КНП «Теплицький центр первинної медичної допомоги» Теплицької районної ради.

18 червня страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Ю.Гушинець взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на ВП «Шахта «Бужанська».

18 червня страховий експерт з охорони праці Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Лисогор здійснив планову перевірку стану профілактичної роботи з охорони праці на ПВТП «Яна».

18 червня страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Б.Глібчук взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на МКП «Косів».

18 червня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві С.Рукін взяв участь в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці в ТОВ «БК «Люкс Буд», а також у перевірці знань працівників з питань охорони праці.

18 червня страховий експерт з охорони праці Львівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Г.Маляренко взяла участь у навчанні з питань охорони праці керівників середньої ланки РФ «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» виробничо-структурного підрозділу «Експлуатаційне вагонне депо Клепарів».

18 червня начальник відділу профілактики страхових випадків Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у Державному архіві Миколаївської області.

18 червня страховий експерт з охорони праці Одеського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Медична аптечка на підприємстві» з інженерами з охорони праці КНП «Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я», ПП «Таврія Плюс», ТОВ «Аптека Гаєвського».

18 червня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Система управління охороною праці» на КНП «Міська клінічна лікарня № 8» Харківської міської ради.

18 червня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провела нараду-зустріч із трудовим колективом КП «Каховтеплокомуненерго» з питань профілактики виробничого травматизму.

18 червня страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні системи управління охороною праці в Красноїльській селищній раді.

19 червня завідувач сектору організації профілактичних заходів та методичного забезпечення відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області І.Аннекова взяла участь у навчанні начальників та інженерів з охорони праці служб регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» з питань охорони праці.

19 червня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло взяв участь в інформаційно-роз’яснювальній роботі з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці на ПП «Чевік-ліс» та перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємстві.

19 червня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області М.Попенко взяв участь у семінарі з керівництвом ДП «Великобичківське ЛМГ» Рахівського району на тему: «Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

19 червня головний спеціаліст відділу по роботі зі страхувальниками Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві І.Тарасенко та головний спеціаліст відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності А.Віннікова провели консультацію для співробітників Посольства Ізраїлю в Україні у вигляді відеоконференції за участю представників Ізраїльських культурних центрів у м. Дніпро, м. Одеса, м. Харків на тему: «Лікарняний лист – правила оформлення».

19 червня головний спеціаліст сектору перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ірпінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області О.Пономарьова провела робочі зустрічі з представниками Служби у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради та ТОВ «Ацелас» щодо роботи комісії із соціального страхування, оформлення заяви-розрахунку для здійснення фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам.

19 червня страховий експерт з охорони праці Нікопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області М.Гаврилок взяла участь у виробничій нараді у ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» на тему: «Покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві».

19 червня начальник Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області О.Бутко, головний спеціаліст медичних та соціальних послуг відділення М.Ізваріна та головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення О.Поливода провели семінар-нараду з в.о. головного лікаря та завідувачами відділень Станично-Луганського РТМО щодо направлення хворих на лікування в реабілітаційні відділення, обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, дотримання порядку видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам для лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

19 червня заступник начальника Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Руденко провів круглий стіл на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці» з питань охорони праці з працівниками КП «5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».

19 червня страховий експерт з охорони праці Куп’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Харківській області здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи, взяв участь в удосконаленні системи управління охороною праці у фізичної особи-підприємця Бринцова С.В.

19 червня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області І.Нізвецька провела семінар-навчання із членами комісії із соціального страхування відділів освіти та лікувальних закладів району з питань дотримання чинного законодавства із загальнообов’язкового державного соціального страхування.

19 червня страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук провів зустріч із колективом МКП «Комунальник» з питань профілактики виробничого травматизму на підприємстві, а також надав консультативну допомогу у впровадженні системи управління охороною праці на підприємстві.

19 червня страховий експерт з охорони праці Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Хмельницькій області В.Корчевний здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у фізичної особи-підприємця Кінзерської І.О.

19 червня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області Р.Бабич взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників ФГ «В’язівське».

20 червня страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області В.Короп взяв участь у впровадженні системи управління охороною праці на Шаргородському КП «Комунсервіс».

20 червня страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні системи управління охороною праці у ТОВ «Модерн інжиніринг» і провів робочу зустріч із заступником директора з виробництва, начальником дільниці механічної обробки, спеціалістами служби охорони праці з питання підвищення рівня безпеки та гігієни праці на виробництві.

20 червня страховий експерт з охорони праці Галицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області провів семінар-нараду з інженерами з охорони праці підприємств та установ Рогатинського району щодо вивчення Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, а також роз’яснювальну роботу з профілактики виробничого травматизму та соціального захисту потерпілих у разі настання нещасного випадку на виробництві.

20 червня страховий експерт з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області С.Здітовецький здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в ТОВ «Київський обласний хлібопекарський комплекс».

20 червня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І.Новак та заступник начальника відділу Е.Шевченко провели семінар для медичних працівників КУ «Мелітопольський онкологічний диспансер» та ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги».

20 червня начальник відділу профілактики страхових випадків Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Б.Рудик здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «С- Буд».

20 червня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів зустріч із колективом ТОВ «Кара Марин» на тему: «Якщо стався нещасний випадок» щодо підвищення рівня безпеки праці працівників.

20 червня страховий експерт з охорони праці Великобагачанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області О.Якименко здійснив планову перевірку філії «Решетилівська» ТОВ СП «Нібулон».

20 червня начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області І.Карманюк взяла участь у навчанні з питань охорони праці посадових осіб підприємств Рівненської області.

20 червня страховий експерт з охорони праці Глибоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек надав консультативну та методичну допомогу у вдосконаленні системи управління охороною праці та розробленні внутрішньої нормативної документації з охорони праці на ПП «Москат Україна».

21 червня страховий експерт з охорони праці Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Я.Вадовська провела семінар з працівниками закладів відділу культури Військово-цивільної адміністрації м. Торецьк на тему: «Вдосконалення системи управління охороною праці на підприємствах – запорука безпеки працівників».

21 червня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт провів зустріч із трудовим колективом КП «Благоустрій», на якій були розглянуті питання безпеки праці при експлуатації інструментів та пристроїв.

21 червня страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Мар’ян взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників Солочинської загальноосвітньої школи Свалявського району.

21 червня страховий експерт з охорони праці Василівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Д.Плюйко здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та провів профілактичну роботу з цих питань у ТОВ «Сільськогосподарська торгівельно-виробнича компанія «Деметра – Вектор».

21 червня страховий експерт з охорони праці Біляївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «Бріг-Трейд».

21 червня працівники Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області провели семінар-навчання з головами комісій із соціального страхування, бухгалтерами з оплати праці сільських рад Здолбунівського району з питань роботи комісії із соціального страхування, нарахування матеріальної допомоги згідно листків непрацездатності, експертизи тимчасової непрацездатності та охорони праці.

21 червня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік здійснив позапланову перевірку профілактичної роботи з охорони праці у ПрАТ «Сад».

21 червня страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області В.Побуринний та головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності В.Цибульська провели нараду із трудовим колективом ПСП «Ягільницьке» з питань посилення контролю за використанням коштів Фонду, реабілітаційного лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм, впровадження системи управління охороною праці на підприємстві.

21 червня страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир взяла участь у нараді з питань охорони праці із колективом Голопристанської РДА.

21 червня страхові експерти з охорони праці Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області взяли участь у семінарі зі спеціалістами з охорони праці підприємств міста Черкаси на тему: «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України