Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

15.10.2019

У період з 07 по 11 жовтня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

07 жовтня головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області І.Ребриста провела робочі зустрічі з лікарями КП «КНП Тетіївська ЦРЛ» з питань обґрунтованості видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

07 жовтня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Яременко взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Дарьял».

07 жовтня головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації відділу медичних та соціальних послуг Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві А.Мудра провела семінар з лікарями жіночої консультації філії № 2 КНП КДЦ № 2 Дарницького району м. Києва щодо забезпечення застрахованих осіб (вагітних) соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

07 жовтня страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Є.Кулик здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на КНП «Районна центральна лікарня», а також взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП в установі.

07 жовтня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Гайсинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у перевірці правомірності використання та своєчасності повернення страхових коштів до Фонду на КП «Гайсинводоканал».

07 жовтня страховий експерт з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В.Рослюк провів засідання консультативного центру, що діє при відділенні, з питань охорони праці для працівників ТОВ «Цегельня», КП «Комбінат комунальних підприємств», ФОП «Крот А.І.» та ФОП «Саган Т.І.».

07 жовтня страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Полупанова взяла участь у засіданні круглого столу із працівниками ТОВ «Метінвест-Промсервіс» з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму.

07 жовтня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області О.Проказа взяв участь у засіданні круглого столу з працівниками РКП «Старобільськвода» з питань дій працівників згідно із новим Порядком розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

07-08 жовтня страховий експерт з охорони праці Надвірнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Г.Гутин здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ПП «Надвірнянський спеціалізований агролісгосп».

07-08 жовтня страховий експерт з охорони праці Миколаївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Р.Ониськів здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на ДП «Юліус Кох Україна», надав методичну допомогу в опрацюванні СУОП на підприємстві.

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Ю.Тарасенко взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці та проведенні профілактичної роботи в ТОВ «Біо Енергетична Компанія».

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Врадіївськго відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань на КНП «Врадіївська ЦРЛ».

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області надав допомогу у впровадженні та ефективному функціонуванні СУОП у ТОВ «Ресторете-Юг».

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провела нараду з питань охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві на ПП «СГК «Зорецвіт».

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Семирозум надав допомогу в.о. начальника відділу освіти, культури і спорту Вижницької міської ради Г.Чевюк у вдосконаленні ефективної СУОП у закладах освіти, що входять до Вижницької ОТГ.

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Мар’ян взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників фізичної особи-підприємця Старенок П.П.

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів робочу зустріч за участю працівників ПП «Євротрансстрой» з питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці на підприємстві.

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко взяв участь у плановій перевірці стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму у ФГ «Луга».

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Миргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області І.Музальов взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників обслуговуючої дільниці МРЦ МВСУ «Миргород».

08 жовтня заступник начальника Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області С.Гуліда і начальник відділу по роботі зі страхувальниками відділення О.Думяк провели семінар-навчання з представниками комісії із соціального страхування, кадрової служби, відділу обліку заробітної плати, відповідальними особами за охорону праці з питань проведення профілактики професійних захворювань, зниження рівня захворюваності, посилення контролю за перевіркою обґрунтованості видачі листків непрацездатності у ПрАТ «Суха Балка».

08 жовтня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області В.Корпан взяв участь у засіданні круглого столу з питань профілактики виробничого травматизму в зимовий період у КУ «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

08 жовтня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Чугуївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у перевірці ТОВ Агрофірма «Базаліївський колос» з питань обґрунтованості видачі та оплати листків непрацездатності за рахунок коштів Фонду.

08 жовтня страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук взяв участь у засіданні круглого столу з працівниками КП «Полонське підприємство теплових мереж» на тему: «Пріоритет життя і здоров'я працівників, створення належних, безпечних і здорових умов праці».

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Л.Корнієнко провела планову перевірку стану і умов безпеки праці на КП УК «ВУЖКГ» Переяслав-Хмельницької міської ради.

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Охорона праці у деревообробній промисловості» на ДП «Корюківський лісгосп».

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Кідіменко здійснила планову перевірку стану умов і безпеки праці та провела профілактичну роботу з питань охорони праці у Вільнянській гімназії «Світоч».

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь здійснила планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на КНП «Каланчацький ЦПМСД».

09 жовтня начальник Тальнівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області І.Рибак і страховий експерт з охорони праці В.Сандул взяли участь у нараді з питань охорони праці зі спеціалістами, відповідальними за охорону праці підприємств Маньківського району.

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області М.Попенко провів нараду з питань охорони праці за участю працівників ПП «Кубік-С» Рахівського району.

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Лизуник взяла участь в опрацюванні і впровадженні СУОП у ФГ «Степ» та провела перевірку дотримання вимог законодавства з охорони праці на підприємстві.

09 жовтня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Л.Забара провела засідання круглого столу з представниками дошкільних та навчальних закладів міста Глухів з питань ефективного використання коштів Фонду, направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів та роботи комісій із соціального страхування в установах.

09 жовтня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Л.Демян провела зустріч із представниками Піщанської ОТГ з питань оформлення документів з охорони праці, останніх змін у нормативно-правовій базі Фонду щодо механізмів розслідування й обліку нещасних випадків та аварій, професійних захворювань і отруєнь на виробництві.

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Пустомитівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Н.Беген взяв участь у впровадженні СУОП у ФГ «Пургін».

09 жовтня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Вдосконалення системи управління охороною праці» в ДЗ «Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка».

09 жовтня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч із головним лікарем КНП «Теофіпольський ЦПМСД» О.Кравчуком з питань зменшення рівня захворюваності серед працюючого населення, посилення контролю та підвищення відповідальності лікарів за обґрунтованість видачі листків непрацездатності застрахованим особам, дотримання вимог заповнення нормативних документів.

10 жовтня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Дузь здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та провела профілактичну роботу з питань охорони праці у ПАТ «Київхліб».

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області А.Міцура взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні СУОП у ТОВ «Канівська районна аптека № 91».

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Ємільчинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Ничипорчук взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці на ОП «Тепломережа» Олевського району.

10 жовтня фахівці Жмеринського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області провели нараду з адміністрацією та профспілковим комітетом ТОВ «Поділля агропродукт» щодо підсумків роботи з охорони праці, пожежної безпеки за січень-вересень 2019року; проведення заходів з охорони праці при збиранні урожаю; впровадження нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Б.Глібчук взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці працівників ПП «Промбудсервіс-Косів».

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Наконечна взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Агро-Союз-Хмельницький».

10 жовтня начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області В.Єрмоленко, начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Я.Ревенко-Литовка та фахівці Недригайлівського відділення провели засідання круглого столу з представниками підприємств, установ і організацій бюджетної сфери та агропромислового комплексу Недригайлівського і Липоводолинського районів з питань невиробничого травматизму, обґрунтованості видачі листків непрацездатності та порядку оформлення окремих документів щодо розслідування виробничих травм.

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у проведенні семінару на тему: «Заходи безпеки з охорони праці» на ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт».

10 жовтня страховий експерт з охорони праці Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Ляшук взяв участь у впровадженні СУОП у ФГ «Перлина Турії» та надав консультації щодо змін у новому Порядку розслідувань нещасних випадків на виробництві.

11 жовтня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Георгіян здійснила планову перевірку Вартиковецької сільської ради з питань правильності та правомірності використання коштів Фонду.

11 жовтня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Т.Кулиба взяла участь у засіданні круглого столу з головами комісій із соціального страхування, страховим активом, бухгалтерами з оплати праці відділу культури і туризму Здолбунівської РДА та управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської РДА щодо роботи комісії із соціального страхування, стану захворюваності, обліку працівників, які часто та тривало хворіють, дотримання режиму лікування застрахованими особами.

11 жовтня заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Дружківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Ю.Фоміченко провела семінар з головою комісії із соціального страхування та працівниками Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» на тему: «Актуальні питання за напрямком надання матеріального забезпечення застрахованим особам».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України