Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

21.10.2019

У період з 15 по 18 жовтня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок провела нараду з питань охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві у Малокаховській сільській раді Каховського району.

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко провів нараду на БКВП «Комунальник» на тему: «Безпека праці та організація робіт з підвищеною небезпекою в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах і колекторах».

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області В.Тягнирядно взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».

15 жовтня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Товстенко взяла участь у нараді на комунальному підприємстві по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва на тему: «Організація безпечної роботи під час обрізання дерев, роботи з газонокосаркою, машинами та механізмами в міському зеленому господарстві».

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько провів семінар із працівниками ДП «Сокирянське лісове господарство» з питань стану охорони праці, техніки безпеки на підприємстві, проходження профілактичного та періодичного медичного огляду, прав працівників у сфері безпеки та гігієни праці.

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Веселівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Пензій взяв участь у перевірці знань з охорони праці філії «Веселівський райавтодор» та надав консультації з функціонування ефективної СУОП на підприємстві.

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у нараді на ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря – Машпроект» з питань профілактики виробничого травматизму та запобігання нещасним випадкам на підприємстві.

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Ковальський взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні СУОП на ПП «Агрофірма «Джерело», с. Садківці.

15 жовтня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області взяв участь у засіданні круглого столу з працівниками фізичної особи-підприємця Синиціної І.А. на тему: «Дії працівників згідно із новим Порядком розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».

15 жовтня страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів робочу зустріч із трудовим колективом ПП «Спецсервісгруп» з питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці на підприємстві.

15 жовтня начальник відділу профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Біловус, начальник Сокальського відділення О.Гузіч, заступник начальника Червоноградського відділення М.Пущик і фахівці з профілактики страхових випадків Сокальського та Червоноградського відділень провели спільну нараду з представниками підприємств вугільної промисловості області з питань охорони праці, проведення профілактичної роботи з метою уникнення або суттєвого зниження рівня виникнення виробничого травматизму.

15 жовтня головний спеціаліст з охорони праці Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко взяла участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань в Адамівській сільській раді.

15-16 жовтня страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області І.Мар'ян і головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Л.Русин-Лізанець здійснили планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму, надали допомогу у вдосконаленні СУОП та провели перевірку правильності і правомірності використання коштів Фонду в Нижньоворітському центрі соціального обслуговування населення Воловецької РДА.

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці на КП «Тростянецькомунсервіс».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузич та головний спеціаліст медичних та соціальних послуг С.Шинкарчук провели семінар-навчання для працівників КП «Готель «Дружба» з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму, проходження медичної реабілітації застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

16 жовтня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Н.Петренко провела робочу зустріч із працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності в ДУ «Інститут серця МОЗ України».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області М.Піц здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на КНП «Міська дитяча поліклініка».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Тисменицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Н.Проніна взяла участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму в КЗ «Богородчанська районна державна лікарня ветеринарної медицини».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області В.Побуринний та головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності В.Цибульська провели засідання круглого столу з керівниками загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Заводської селищної ОТГ на тему: «Підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження життя та здоров’я працівників».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області А.Міцура взяв участь у навчанні і перевірці знань з питань охорони праці у працівників КП «Управління ВКГ».

16 жовтня заступник начальника Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області – начальник відділу профілактики страхових випадків В.Руденко провів семінар-нараду з працівниками ТОВ «КФ «Караван» на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Ємільчинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Ничипорчук взяв участь у перевірці знань з охорони праці у працівників ТОВ «Меркурій».

16 жовтня страховий експерт з охорони праці Рубіжанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області провів семінар із фахівцями з охорони праці підприємств, установ, організацій міста Рубіжне на тему: «Організаційні заходи з питань охорони праці щодо попередження виробничого травматизму».

16 жовтня головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Олександрівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провів зустріч із бухгалтером Степанівської сільської ради щодо порядку заповнення листків непрацездатності, особливостей обчислення страхового стажу та порядку обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

16 жовтня завідувач сектору профілактики страхових випадків Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Леспух надала допомогу у впровадженні ефективної СУОП у ТОВ «Ініаціатива».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ж.Поета взяла участь у засіданні круглого столу з питань охорони праці у ТДВ «Електронагрівач».

17 жовтня головний спеціаліст сектору медико-соціальних послуг Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Кисла провела робочу зустріч з головою комісії із соціального страхування ТОВ «Буринський молокозавод» щодо повноважень, прав та обов’язків комісії із соціального страхування.

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Галицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області О.Борецький взяв участь у навчанні і перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Галтехнопарк».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Є.Потєряєв здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи у ТОВ «Світанок».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Канівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області А.Міцура взяв участь в опрацюванні СУОП у Ліплявському сільському комунальному підприємстві «Добробут».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні СУОП у фізичної особи-підприємця Гловацької С.В.

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань безпеки виконання робіт у сільському господарстві для працівників ПАТ «Грант»,  с. Красносілка.

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Права працівників на охорону праці під час укладання трудового договору» у ФГ «Терра».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Кудренко взяв участь в опрацюванні та впровадженні елементів СУОП у ТОВ «Олицький агробуд».

17 жовтня страховий експерт з охорони праці Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Л.Зигмунт провів перевірку знань з питань охорони праці у працівників ДЗ «Поморянський професійний ліцей» та надав методичну допомогу в опрацюванні СУОП.

17 жовтня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Балаклійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у перевірці ДУ «Покровська виправна колонія № 17» з питань обґрунтованості видачі та оплати листків непрацездатності працівників, а також провів семінар-нараду щодо заходів, направлених на попередження зловживань страхувальників та застрахованих осіб з приводу неправомірності витрачання коштів Фонду.

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Овчінкін здійснив опрацювання та впровадження СУОП на КП «Міський водоканал».

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Ясочко виступила із лекціями з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму та взяла участь у перевірці знань з питань охорони праці на ПП «Чернігівський центр з охорони праці».

18 жовтня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Т.Кулиба взяла участь у засіданні круглого столу з головами комісій із соціального страхування ТОВ «БВК «Універсалбуд» та ТОВ «БВК «Форвард плюс» щодо роботи комісії із соціального страхування, обліку працівників, які часто та довго хворіють, дотримання режиму лікування застрахованими особами.

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у впровадженні та опрацюванні елементів СУОП на КНП «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування».

18 жовтня фахівці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області провели навчання страхового активу ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр» з питань призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам, контролю за правильністю оформлення та обґрунтованістю видачі листків непрацездатності.

18 жовтня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «День охорони праці» на ДП «Завод «Електроважмаш».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України