Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за І квартал 2019 року

20.05.2019

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2019 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом І кварталу 2019 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 4621 застрахована особа і члени їх сімей, у тому числі 9 внутрішньо переміщених осіб.

У закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 2781 потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 90 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення за І квартал 2019 року було забезпечено 9202 особи, в тому числі 400 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом І кварталу 2019 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 500 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, із яких 24 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 771 потерпілого на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 24 внутрішньо переміщені особи.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 47 потерпілих, в тому числі – 1 внутрішньо переміщена особа.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 672 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2245 осіб, на побутове обслуговування – 2776 потерпілих, серед яких відповідно 141, 272 та 282 – внутрішньо переміщені особи.

Також здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 106 потерпілим, в тому числі для 18 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 56 потерпілих.

Крім цього, впродовж І кварталу 2019 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3203 інвалідів, в тому числі для 78 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб» за звітний період складає 889 осіб.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом І кварталу 2019 року застраховані особи і потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою, в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України