Головна » Діяльність Фонду » Профілактика виробничого травматизму » Перелік базових підприємств з охорони праці

З досвіду ефективного функціонування системи управління охороною праці у АТ Житомирський маслозавод - компанія "Рудь" (м. Житомир)

05.08.2019

Одним з найкращих підприємств з охорони праці у Житомирському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області є підприємство АТ Житомирський маслозавод – компанія «Рудь».

У серпні 2015 року це сучасне, спроектоване та збудоване за кращими світовими зразками, виробництво відсвяткувало своє двадцятиріччя.

Саме його засновник, Петро Володимирович Рудь, застосував на його створення талант інженера, організатора та підприємця і зібрав навколо себе потужний колектив однодумців. Сьогодні на підприємстві взимку працює 1050 працівників, а влітку - понад 1800 відданих справі фахівців.

У Житомирському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області АТ Житомирський маслозавод – компанія «Рудь» є одним із базових підприємств, де реально створена постійно діюча система управління охороною праці.

Голова правління АТ Житомирський маслозавод – компанія «Рудь» П.В.Рудь особисто ставиться до питань охорони праці з повною відповідальністю, за його наказом було створено службу охорони праці, яку очолює заступник голови правління з охорони праці Олег Леонідович Немерицький.

У склад служби охорони праці входять досвідчені, фахові інженери з практичним досвідом роботи на промислових підприємствах.

Далеко не кожне підприємство має такі напрацювання з триступеневого контролю за станом охорони праці, як АТ Житомирський маслозавод – компанія «Рудь». Охайні, а головне щоденно заповнені журнали майстрів, у яких відслідковується як рух виправлення недоліків, неполадок, так і успішні приклади вдосконалення, робітничої кмітливості у створенні засобів безпеки.

Щотижнево ведуть записи у своїх журналах начальники цехів, з яких повністю прослідковується виробничий процес, ритмічні кроки вдосконалення умов праці.

Щомісячне підведення підсумків роботи на розширеній нараді за участю всіх майстрів, керівників дільниць, підрозділів, цехів, на якій відзначають кращих по стану роботи з охорони праці і відповідно аналізують причини недоліків у тих підрозділах, де мали місце збої у роботі, носить дійсно діловий характер.

157 працівників підприємства виконують роботи з підвищеною небезпекою, а відповідно щорічно протягом двох місяців проходять навчання та атестацію комісією підприємства. Працівники відділення Фонду впевнено констатують, що сформовані групи з навчання, організація занять по затверджених темах, ведення журналів – приклад добросовісного ставлення до роботи. Очолює комісію по атестації працівників, що виконують роботи з підвищеною небезпекою, директор з виробництва. У складі комісії 7 фахівців, а її засідання та оформлені протоколи свідчать про високу принциповість у роботі.

Неможливо не вказати і про те, що клас з охорони праці – це зразок сучасного ставлення до проблеми безпеки праці працюючих, підготовки працівників різних професій. Понад 20 працівників підприємства можуть одночасно пройти комп’ютерне тестування, а при потребі можливо скористатися й інформацією з сучасних стендів і макетів. Крім цього, оформлений кабінет з охорони праці, а у кожному цеху сучасні куточки зі стендами, інформація на яких постійно оновлюється.

Стерильна чистота на всіх етапах виробництва, новенькі, наче з картинок глянцевих журналів, побутові приміщення, кімнати прийому їжі з обладнанням, яке є далеко не в кожної господині, оснащені всіляким приладдям душові кімнати і санвузли, це складові сучасного виробництва. Всі ці блага не для показу, не для реклами, це елементи повсякденного життя трудового колективу, де є справжній організатор і господар.

Вражає і те, з яким порядним ставленням до людини праці зроблені і оснащені кабінети заводської медичної амбулаторії, де працюють лікарі та медсестри і пишаються своїм місцем роботи, а працівники заводу – їх пацієнти добрим словом говорять про турботу.

Великих підприємств не так багато, а ще менше з них можуть показати свій спортивний комплекс, де у вільний від роботи час займаються, тренуються не тільки працівники підприємства, а і члени їхніх родин, діти. Оснащенню тренажерних залів мабуть позаздрять навіть спеціалізовані спортивні заклади.

Хоча підприємству лише 23 роки, а закладені традиції та успіхи вже знайшли своє місце у музеї заводу, адже понад десяток видів продукції визнані кращими не лише в Україні, а й у Європі та у світі в цілому. Понад 60 країн світу споживають молочну продукцію марки «Рудь», а морозиво визнано кращим у світі.

Сучасні, автоматизовані лінії виробництва з Німеччини, Франції, Італії, Сполучених Штатів Америки це ще не ознака якості у роботі. Вищий показник – люди, що працюють на цьому обладнанні, їх розум, наполеглива праця і талант харчовика.

Належним чином проводиться на підприємстві психофізіологічний відбір працівників. Добросовісність у всьому від вступного інструктажу до первинного, повторного, позапланового чи цільового інструктажів, ретельне проведення періодичних медичних оглядів, дотримання законодавчих вимог до працівників молодше 21 року, турбота про вагітних жінок (а жінки, це понад 70% працівників підприємства), оздоровлення працівників у власному санаторії – профілакторії та на базі відпочинку, надання допомоги молодим сім’ям – ось неповний перелік складових, що використовує адміністрація для того, щоб не тільки батьки, а і діти, отримавши освіту, йшли працювати на завод, утворюючи трудові династії. Слід відмітити, що і заробітна плата на підприємстві найвища у галузі.

Значну роль у створенні системи управління охороною праці, технічному вдосконаленні підприємства відіграє робота комісії з питань охорони праці. Створена на загальних зборах трудового колективу у рівному представництві від адміністрації та робітників, маючи спланований характер роботи, вона у своїй діяльності вносить суттєві доповнення у роботу адміністрації в питаннях забезпечення безпеки праці.

Позитивний досвід діючої системи охорони праці, що відпрацьований на АТ Житомирський маслозавод – компанія «Рудь», дозволив трудовому колективу протягом двох останніх років не мати випадків виробничого травматизму, а якщо пригадати, що з 2006 року таких випадків було всього сім, стає зрозуміло – там, де керівник підприємства виконує вимоги Закону України «Про охорону праці», там, де він дійсно стоїть на чолі СУОП, буде успіх. Важливим підспір’ям у роботі служби охорони праці є те, що на підприємстві працюють навчені відповідальні особи за стан охорони праці у цехах та відокремлених підрозділах.

Незначний рівень травматизму напряму пов'язаний із здійсненням профілактичних заходів. Ефективність у цій діяльності забезпечує ґрунтовна співпраця між Житомирським відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області та адміністрацією, службою охорони праці заводу. Це участь у навчанні та атестації, проведенні Всесвітнього дня охорони праці, семінарах, участь у виробничих нарадах, комісіях по технічному переоснащенню, введенню у дію технологічних ліній, робота із засобами масової інформації.

 

До відома:

Юр. адреса: м. Житомир, вул. І. Гонти, 4

Тел. (0412) 42-29-02

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України