Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

09.12.2019

У період з 02 по 06 грудня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

02 грудня страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Ю.Гушинець взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на ВП «Шахта № 9 «Нововолинська».

02 грудня страховий експерт з охорони праці Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Мєліхова взяла участь у впровадженні СУОП у ТОВ «Краск».

02 грудня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Берегівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Чурбакова провела робочу зустріч із головним бухгалтером, головою та членами комісії із соціального страхування ТОВ «Шато Чізай» з питань ведення журналу обліку працівників, які часто та довго хворіють та правильності оформлення листків непрацездатності.

02 грудня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов взяв участь у семінарі-нараді з охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ТОВ «Чернігівський ковальський завод».

02 грудня головні спеціалісти відділу по роботі зі страхувальниками Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду в м. Києві М.Парієва і Л.Калініна провели робочу зустріч з керівним складом та головою комісії із соціального страхування ТОВ «Метро Кеш енд Керрі» з питань особливостей фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю за рахунок коштів Фонду.

02 грудня завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Кам’янка-Бузького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області В.Боднар і головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками відділення О.Крук провели робочу зустріч із представниками ТОВ «Мебель-Сервіс» з питань необхідності покращення умов праці, створення сприятливого виробничого середовища з метою запобігання випадкам виробничого травматизму, захворюваності та інвалідності працівників.

02 грудня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні СУОП в управлінні соціальних виплат і компенсацій Заводського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

02 грудня начальник відділу медичних та соціальних послуг Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Т.Дружко провела консультативну нараду із завідувачем жіночої консультації КНП «Кременчуцька центральна районна лікарня» щодо організації реабілітаційного лікування застрахованих осіб.

02 грудня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області провів зустріч з головою комісії із соціального страхування ПАТ «Світ меблів – Україна» та надав практичну допомогу в роботі комісії та перевірив ведення журналу обліку осіб підприємства, які часто та довго хворіють.

03 грудня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів семінар із безпеки виконання робіт у зимовий період в ТОВ «Вельце».

03 грудня страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Полупанова провела нараду для спеціалістів Інспекції міської ради з благоустрою міста Маріуполя з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму.

03 грудня страховий експерт з охорони праці Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Кідіменко провела засідання круглого столу з представниками дошкільних навчальних закладів району на тему: «Медичні огляди та атестація робочих місць за умовами праці для певних категорій працівників».

03 грудня страховий експерт з охорони праці Хорольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Д.Яременко взяв участь у вдосконаленні елементів СУОП у ТОВ «Глобинський м'ясокомбінат».

03 грудня страховий експерт з охорони праці Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Гадомський взяв участь у семінарі-нараді з керівниками структурних підрозділів, представниками служби охорони праці КП «Дубноводоканал» з питань профілактики виробничого травматизму та контролю за виконанням вимог безпеки працівниками підприємства на робочих місцях.

03 грудня страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Свірепов здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Хмельницьк-млин».

03 грудня страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Семирозум здійснив планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці у Вижницькому територіальному центрі соціального обслуговування.

03 грудня головний спеціаліст обґрунтованості видачі листків непрацездатності Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області М.Романюк провела робочу зустріч із заступником голови комісії із соціального страхування ТОВ «АПК-Артем» з питань роботи комісії, порядку оформлення, призначення, нарахування та виплати допомоги за листками непрацездатності, шляхів зниження рівня захворюваності застрахованих осіб тощо.

03-04 грудня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Гайсинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у перевірці правомірності використання, повноти та своєчасності повернення страхових коштів Фонду на МП «Гарант».

03-04 грудня спеціалісти Балаклійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провели семінари-навчання страхового активу Залиманської сільської ради, ДП «Балаклійське лісове господарство» щодо заходів, направлених на попередження можливих зловживань страхувальників та застрахованих осіб у витрачанні коштів Фонду.

03-04 грудня страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області С.Пищола взяв участь у перевірці знань з охорони праці працівників ДПТНЗ «Путивльський професійно-технічний ліцей» і надав методичну допомогу щодо профілактики нещасних випадків на виробництві та профзахворювань.

04 грудня страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Тягнирядно взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці працівників ПАТ «Південний гірничозбагачувальний комбінат».

04 грудня завідувач сектору профілактики страхових випадків Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області О.Леспух здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та надала допомогу у впровадженні СУОП у фізичної особи-підприємця Футько І.І.

04 грудня головний спеціаліст профілактики страхових випадків Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Коровченко взяла участь у виробничій нараді з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму з керівниками структурних підрозділів СТОВ «Світанок».

04 грудня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в м. Києві О.Дузь здійснив перевірку дотримання нормативно-правових актів з охорони праці у ТОВ «Код-захист».

04 грудня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області С.Ковальов взяв участь у семінарі з представниками підприємств та організацій Біловодського району на тему: «Участь роботодавців у забезпеченні зайнятості соціально вразливих категорій населення. Охорона праці людей з інвалідністю. Відповідальність за невиконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю».

04 грудня страховий експерт з охорони праці Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у робочій нараді з питань профілактики виробничого травматизму на КП «Снігурівське міжрайонне управління водного господарства».

04 грудня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Вдосконалення системи управління охороною праці» в ТДВ «Харківський завод електромонтажних виробів № 1».

05 грудня страховий експерт з охорони праці Козятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Загоруйко здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ПрАТ «Козятинхліб».

05 грудня  страховий  експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області К.Фураєва взяла участь у навчанні з питань охорони праці спеціалістів, відповідальних за стан охорони праці на підприємствах м. Луцьк.

05 грудня страховий експерт з охорони праці Ємільчинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Ничипорчук взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці працівників ОП «Тепломережа».

05 грудня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області М.Рибалко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на ПП «Санлайт».

05 грудня головні спеціалісти по роботі зі страхувальниками Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Н.Барабаш та Л.Некоз провели робочу зустрічі із представниками страхового активу управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради, головою та членами комісії із соціального страхування щодо посилення контролю, підставністю видачі, продовження та оплати листків непрацездатності.

05 грудня начальник Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області і страховий експерт з охорони праці відділення провели робочу зустріч із трудовим колективом ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» з питань підвищення свідомості та обізнаності працівників щодо роботи державних програм по соціальному захисту осіб з інвалідністю, направлених на медичну, професійну та соціальну реабілітацію.

05 грудня страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук провів засідання круглого столу з питань проведення профілактичних заходів по доопрацюванню та впровадженню ефективної СУОП із керівництвом та відповідальними особами з питань охорони праці ДНЗ «Херсонська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів».

06 грудня начальник Калуського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Л.Ананєвич та страховий експерт з охорони праці  Л.Довжанський провели семінар-навчання з питань аналізу виробничого травматизму та проведення профілактичних заходів по його зменшенню, організації роботи з охорони праці на підприємствах району.

06 грудня начальник Яворівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Дудич взяла участь у нараді із завідувачами відділів КНП «Новояворівська лікарня» з питань контролю видачі листків непрацездатності закладами охорони здоров’я Яворівського району та зменшення захворюваності застрахованих осіб.

06 грудня страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області П.Долішній здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ДНЗ «Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4».

06 грудня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік взяв участь у перевірці знань з охорони праці працівників ПрАТ «Монделіс Україна».

06 грудня страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Наконечна взяла участь у нараді з охорони праці на ПП «Креатор-буд».

06 грудня головні спеціалісти по роботі зі страхувальниками Кіцманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області І.Клепацькою та Я.Співак здійснили перевірку правомірності використання коштів Фонду та правильності оформлення листків непрацездатності на КНП «Кіцманська центральна районна лікарня».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України