Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

13.01.2020

У період з 08 по 11 січня 2020 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

08 січня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко провів робочу зустріч з інженером з охорони праці ТОВ «Доч-хліб» А.Бучаком з питань профілактики виробничого травматизму та навчання з охорони праці працівників підприємства.

08 січня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Н.Петренко провела робочу зустріч із працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності на КНП «Київський діагностичний центр Подільського району м. Києва», з питань посилення контролю за видачею документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

08 січня начальник Горішньоплавнівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області О.Гребенюк і завідувач сектору медичних та соціальних послуг відділення С.Руденко взяли участь у нараді з лікарями КНП «Горішньоплавнівська міська лікарня» з питань направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування після перенесених захворювань і травм у 2020 році.

08 січня страховий експерт з охорони праці Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В.Рослюк надав консультації з питань охорони праці представникам ФГ «Ужинецьке» (с. Ужинець Млинівського району), ТОВ «Агрореммаш» (смт Демидівка Демидівського району) та фізичній особі-підприємцю С.А. Мисько.

08 січня страховий експерт з охорони праці Барського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області М.Дерепа взяв участь у розробленні колективного договору, зокрема розділу «Охорона праці», на КП «Бар благоустрій».

08 січня головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками Волноваського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Білоусова взяла участь у засіданні круглого столу з членами комісії із соціального страхування ПП «Будинкоуправління № 2 м. Волноваха» з питань порядку розрахунку середньоденної заробітної плати, обґрунтованості видачі та правильності оформлення листків непрацездатності, ведення обліку працівників, які часто та довго хворіють.

08 січня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Лупандіна здійснила опрацювання та впровадження СУОП у ТОВ «Метстар компані».

08 січня страховий експерт з охорони праці Камінь-Каширського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області С.Дейнека взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у фізичної особи-підприємця Лісовика С.М.

08-09 січня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік взяв участь у перевірці знань з охорони праці працівників ДП «Охтирський агролісгосп».

08-09 січня фахівці Балаклійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провели семінари-навчання страхового активу КЗ «Балаклійська спеціальна школа», Пришибської сільської ради з питань здійснення заходів, направлених на попередження можливих зловживань страхувальників та застрахованих осіб щодо необґрунтованості витрачання коштів Фонду.

09 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рибак провів робочу зустріч із лікарями КП «Чернігівська міська лікарня № 2» з питань посилення контролю за видачею документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

09 січня начальник Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області І.Турчак провів робочу зустріч із головою Чаплинської селищної ради О.Манько щодо вжиття дієвих заходів, спрямованих на профілактику та зменшення рівня захворюваності серед працівників селищної ради.

09 січня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Слюсар взяв участь у перевірці знань з охорони праці працівників ТОВ «Юніком-Пром».

09 січня головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Лазоренко провів зустріч із лікарями та завідувачами відділень КНП Київська міська клінічна лікарня № 11» щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

09 січня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області І.Кіріченко провела семінар-навчання з членами комісії із соціального страхування ДП «Станично-Луганське міжрайонне управління водного господарства» на тему: «Робота комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Порядок оформлення, призначення, нарахування та виплати допомоги за листками непрацездатності, обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності».

09 січня страховий експерт з охорони праці Дубенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Гадомський взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці працівників, які працюють в умовах підвищеної небезпеки на КП «Дубноводоканал».

09 січня страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Захарова взяла участь у семінарі з керівниками та фахівцями служби охорони праці АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму.

09 січня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області В.Максимов провів зустріч із трудовим колективом ПрАТ «Запоріжтрансформатор» на тему: «Соціальне страхування працівників».

09 січня страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук взяв участь у нараді на тему: «Попередження нещасних випадків на виробництві» у ТДВ «АТП 10706».

09-10 січня страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Семирозум надав консультативну допомогу з питань охорони праці працівникам КНП «Вижницький центр ПМСД».

10 січня страховий експерт з охорони праці Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ю.Судак провів робочу нараду з питань підвищення оперативності дій при настанні нещасних випадків на виробництві та об’єктивності визначення причин нещасних випадків під час проведення розслідування у ТОВ «Дівейв Групп».

10 січня страховий експерт з охорони праці Вознесенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у КЗО «Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2».

10 січня заступник начальника відділення – начальник відділу медичних та соціальних послуг Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Брагінець провела засідання круглого столу з головним лікарем, головою ЛКК КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, пошуку шляхів зниження рівня захворюваності серед працюючого населення.

10 січня страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Б.Глібчук взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на ПП «Звіробій».

10 січня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків працівників КЗ «Зіньківський дитячий будинок-інтернат».

10 січня головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Л.Березовська провела зустріч із лікарями та застрахованими особами, які перебувають на стаціонарному лікуванні, на КНП «Бершадська ОЛІЛ» щодо порядку забезпечення лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

10 січня страховий експерт з охорони праці Миколаївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Р.Ониськів взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці працівників ДНЗ «Миколаївський професійний ліцей», а також надав допомогу у вдосконаленні СУОП у закладі.

10 січня страховий експерт з охорони праці Бучацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Лизуник здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та взяла участь в опрацюванні і впровадженні СУОП на ДП «Бучацьке лісове господарство».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України