Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

24.02.2020

У період з 17 по 21 лютого 2020 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

17 лютого головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рибак провів робочу зустріч із лікарями КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» з питань посилення контролю за видачою документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

17 лютого страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Омельяненко взяла участь у нараді на тему: «Дбайливе ставлення до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень, вимог безпеки, які можуть призвести до травмування, а то і смерті, – право і обов’язок працівника» із представниками ВП «Запорізький жировий комбінат» ТОВ «Щедро» та ТОВ «Оптімусагро Трейд».

17 лютого головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі  листків непрацездатності Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Т.Скрибенко провела консультативну нараду з лікарським складом КНМП «Дитяча міська лікарня» з питань обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності.

17 лютого головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області А.Дворак провів перевірку видачі та продовження листків непрацездатності в амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сарненської дільниці № 2 КНП «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

17 лютого  головний спеціаліст  медичних та соціальних послуг Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Стасюк провів робочу зустріч із лікарями жіночої консультації КНП «Заліщицька центральна районна лікарня» з питань забезпечення вагітних жінок – застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

17 лютого головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Василюк і головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення О.Склярова провели навчання страхового активу ТОВ «Завод «Горсталь» з питань призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам, контролю за правильністю оформлення та обґрунтованістю видачі листків непрацездатності.

17 лютого страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області С.Щербак взяв участь в опрацюванні і вдосконаленні СУОП у Ставищенському житлово-комунальному підприємстві.

17 лютого фахівці Балаклійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провели семінар-навчання страхового активу та представників бухгалтерської служби Вербівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Балаклійської районної ради з питань актуальних заходів, направлених на попередження необґрунтованого використання коштів Фонду.

18 лютого головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області А.Чернега здійснила перевірку роботи комісії із соціального страхування на ДП «Чечельницьке лісове господарство» та стану захворюваності працівників підприємства.

18 лютого начальник Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Н.Рискальчик взяла участь в оперативній нараді з медичними працівниками КНП «Золочівська центральна районна лікарня» з питань аналізу показників витрат коштів Фонду та вжиття заходів щодо запобігання росту захворюваності серед застрахованих осіб.

18 лютого страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь у нараді з питань профілактики виробничого травматизму та запобігання нещасним випадкам у ТОВ «Добробут».

18 лютого головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Ю.Володимирець і страховий експерт з охорони праці відділення В.Рослюк провели семінар-навчання для працівників відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Демидівської РДА з питань медичної реабілітації застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, зниження витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності, оформлення актів розслідування нещасних випадків виробничого та невиробничого характеру.

18 лютого головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Звенигородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області Т.Ялинська, головні спеціалісти страхових виплат та матеріального забезпечення О.Підгорна і Н.Федоренко провели навчальний семінар-нараду із бухгалтерами, головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування підприємств смт Лисянка.

18 лютого начальник Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Є.Лук’ян зустрівся з головою ЛКК КНП «Новоселицька районна лікарня» з питань обґрунтованості видачі і продовження листків непрацездатності та направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

18 лютого начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Л.Хоменко і головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення В.Панченко провели семінар-нараду з головою та членами комісії із соціального страхування ТОВ «Арсенал-Пак» на тему: «Повноваження, права та обов'язки комісії із соціального страхування».

18 лютого страховий експерт з охорони праці Овруцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Л.Круковський здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Зіта ТКФ».

18 лютого страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «День охорони праці» на ДП «Завод «Електроважмаш».

19 лютого страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у нараді з питань охорони праці із працівниками деревообробного цеху ТОВ «Ванеса».

19 лютого начальник Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області І.Турчак провів робочу зустріч із головним лікарем КЗ «Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» С.Швайкою і головою ЛКК М.Перепічаєнком з питань посилення контролю за якістю і обґрунтованістю видачі листків непрацездатності та недопущення випадків зловживань з боку лікарів при їх видачі.

19 лютого фахівці Попаснянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області провели семінар для бухгалтерів відокремлених підрозділів ДП «Первомайськвугілля» за результатами планових перевірок страхувальників стосовно надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, своєчасності надання заяв-розрахунків.

19 лютого начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Я.Ревенко-Литовка провела навчання з лікарями ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області» з питань порядку оформлення та видачі документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

19 лютого завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області О.Дубініна і головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками відділення Т.Чарушкіна провели зустріч з головним бухгалтером та членами комісії із соціального страхування КНП «Хмельницька центральна районна лікарня» з питань належного оформлення листків непрацездатності, своєчасного нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам, лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

19 лютого головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві І.Гнатюк провела робочу зустріч із лікарями НДСЛ «ОХМАТДИТ» щодо забезпечення дітей застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

19-20 лютого страховий експерт з охорони праці Миколаївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Р.Ониськів здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Алов-Буд».

19-20 лютого головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області О.Божок і головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками відділення А.Галімон здійснили планову перевірку СВК «Мир» щодо обґрунтованості видачі листків непрацездатності працівникам та правильності використання коштів Фонду.

20 лютого начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області І.Новак провела семінар для медичних працівників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на тему: «Дотримання лікарями лікувального закладу вимог чинних нормативних документів з питань експертизи тимчасової непрацездатності».

20 лютого страховий експерт з охорони праці Гайсинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ПАТ «Тепликрайагрохім».

20 лютого страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні СУОП у Більській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради.

20 лютого фахівці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області провели семінар з головами комісій та бухгалтерами закладів охорони здоров’я міста Суми на тему: «Особливості призначення та нарахування допомоги за рахунок коштів Фонду соціального страхування».

20 лютого страховий експерт з охорони праці Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Семирозум надав консультативно-роз’яснювальну допомогу щодо ефективного функціонування СУОП на ПП «Ковалі».

20 лютого заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Дружківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Ю.Фоміченко провела семінар з головою комісії із соціального страхування та працівниками ДНЗ «Дружківський професійний ліцей» на тему: «Надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду».

20 лютого страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Гриценко взяв участь в проведені семінару з обговорення Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві № 337 на підприємстві з іноземними інвестиціями «МакДональдз Юкрейн ЛТД».

20 лютого начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Радченко провів нараду з керівництвом та відповідальними особами за стан охорони праці управління Державної міграційної служби України в Херсонській області з питань проведення профілактичних заходів із доопрацювання та впровадження ефективної СУОП.

20-21 лютого головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ужгородського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області Н.Бабідорич провела позапланову перевірку обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, виданих у лікувальних закладах: КПН «Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Ужгородська міська поліклініка» та КНП «Центральна міська клінічна лікарня».

20-21 лютого завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області Н.Бела провела планову перевірку та надала роз’яснення щодо дотримання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування щодо використання коштів Фонду на КП «Міська лікарня № 3».

21 лютого начальник Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області Г.Попович і страховий експерт з охорони праці І.Мар’ян провели нараду з інженерно-технічними працівниками ТДВ «Свалявські мінеральні води» з питань безпеки праці, профілактики виробничого травматизму, дотримання правил охорони праці на робочому місці, вдосконалення системи управління охороною праці.

21 лютого страховий експерт з охорони праці Жашківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області К.Добротворська взяла участь у семінарі для представників страхувальників Христинівського району з питань організації безпечного проведення весняно-польових робіт у 2020 році, проведення аналізу та узагальнення результатів періодичних медичних оглядів в 2019 році.

21 лютого начальник  Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Дуда та страховий експерт з охорони праці відділення П.Поліщук взяли участь у проведенні наради у СЛПАТ «Тур» на тему: «Додержання працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці».

21 лютого страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир взяв участь у нараді з питань охорони праці у ТОВ «ОСВ Технолоджи».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України