Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за 9 місяців 2019 року

30.10.2019

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом 9 місяців 2019 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом 9 місяців 2019 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 23 285 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 73 внутрішньо переміщені особи.

Впродовж 9 місяців 2019 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 7 640 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 317 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 16 467 осіб, в тому числі 739 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом 9 місяців 2019 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 7 793 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, із яких 632 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 2 818 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 131 внутрішньо переміщена особа.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 177 осіб з інвалідністю, в тому числі – 17 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 688 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2 277 осіб, на побутове обслуговування – 2 806 потерпілих, серед яких відповідно 142, 277 та 289 – внутрішньо переміщених осіб.

Також за 9 місяців 2019 року здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 109 потерпілим, в тому числі для 18 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 172 потерпілих.

Крім цього, проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3 298 осіб з інвалідністю, в тому числі для 89 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб», за звітний період складає 1 783 особи.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом 9 місяців 2019 року, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», застраховані особи та потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України