Головна » Прес-центр » Новини

Робоча група обговорила проект нового Порядку заходів з профілактики страхових випадків

28.01.2020

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України відбулось засідання робочої групи щодо узгодження проекту Порядку розроблення та затвердження заходів з профілактики страхових випадків, що здійснюються за рахунок коштів Фонду, та переліку заходів з профілактики страхових випадків на 2020 рік.

У заході взяли участь: заступник директора виконавчої дирекції Фонду Олена Денисова, начальник управління профілактики страхових випадків Сергій Таровик, профільні фахівці виконавчої дирекції Фонду, представники Міністерства соціальної політики України — Марта Розлач, Федерації профспілок України — Тетяна Горюн, СПО сторони роботодавців на національному рівні України —Володимир Гришечкин.

Учасники обговорили деталі напрацьованого проекту Порядку та акцентували на пріоритетності його прийняття. За словами Олени Денисової, відсутність затверджених заходів із профілактики страхових випадків не дозволяє Фонду соціального страхування України в повній мірі виконувати свої статутні завдання, спрямовані на зменшення кількості нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань.

Сергій Таровик зазначив, що розроблений Порядок дозволить суттєво посилити роботу Фонду щодо попередження страхових випадків, а також передбачає чітке обґрунтування запланованих заходів і критерії визначення їх ефективності.

Представники сторін профспілок і роботодавців погодили проект Порядку у цілому та наголосили на необхідності прискорення його затвердження та прийняття заходів з профілактики на поточний рік.

Присутні також зазначили, що у подальшому до положень затвердженого Порядку мають бути внесені зміни з урахуванням реалізації Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 989-р.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України