Головна » Прес-центр » Новини

Відбулось екстрене засідання правління Фонду

14.05.2020

14 травня під головуванням голови правління Фонду, першого заступника Міністра соціальної політики Євгена Котика відбулось екстрене засідання правління Фонду соціального страхування України.

На засіданні розглянуто результати роботи тимчасової комісії Фонду з вивчення питання щодо дотримання директором виконавчої дирекції Фонду Оленою Думою законодавства України про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування за період з 31.01.2020 по 22.04.2020.

Тимчасовою комісією встановлені численні факти грубого порушення Думою О.О. законодавства про працю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інших законів та нормативно-правових актів Фонду.

Правлінням Фонду прийнято рішення про звільнення Олени Думи із займаної посади та покладено виконання обов’язків директора виконавчої дирекції Фонду на начальника фінансово-економічного управління виконавчої дирекції Фонду Тетяну Михайленко.

Також надано протокольне доручення виконавчій дирекції Фонду щодо направлення інформації про результати роботи тимчасової комісії Фонду до відповідних правоохоронних органів.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України