Головна » Прес-центр » Новини

Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для трьох сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

30.12.2020

Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у розмірі 219 тисяч 700 гривень членам сімей трьох працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомоги профінансовано для сімей старшої медичної сестри з Вінниччини, старшого лікаря зміни–лікаря з медицини невідкладних станів з Одещини та директора дитячої клінічної лікарні з Сумської області.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 30 грудня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Раніше для родин зазначених медичних працівників Фондом було профінансовано одноразові допомоги за кошти державного бюджету у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 35 працівників. Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Звертаємо увагу, що після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України