Головна » Прес-центр » Новини

ФССУ профінансував 630,6 тис. грн державної допомоги лікарю-інфекціоністу, якому встановлена інвалідність внаслідок профхвороби на COVID-19

18.02.2021

Фонд соціального страхування України профінансував одноразову страхову виплату у розмірі 630 тисяч 600 гривень для лікаря-інфекціоніста з Житомирської області. Медичному працівнику було встановлено III групу інвалідності, що настала внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу профінансовано Фондом сьогодні, 18 лютого, за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунок лікаря упродовж декількох банківських днів.

Станом на сьогодні ФССУ профінансовано десять одноразових страхових виплат за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

Також для них призначаються одноразові допомоги і щомісячні страхові виплати за кошти Фонду соціального страхування України.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України