Головна » Прес-центр » Новини

Фонд профінансував державні одноразові допомоги для чотирьох сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

25.02.2021

Для родин чотирьох медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 6,3 млн гривень.

Страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень профінансовано для сім’ї завідувача відділення з Луганської області, лікаря загальної практики – сімейної медицини з Полтавської області, завідувача відділу – лікаря загальної практики – сімейної медицини з Тернопільської області, а також директора закладу охорони здоров’я з Тернопільської області.

Допомоги перераховані Фондом сьогодні, 25 лютого. Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для родин п’ятдесяти семи медичних працівників.

Звертаємо увагу, що після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України