Головна » Прес-центр » Новини

Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для чотирьох сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

17.03.2021

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 893 тисячі 400 гривень членам сімей чотирьох працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для сімей рентген-лаборанта з Івано-Франківської області та лікаря-терапевта з Чернівецької області.

Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей лікаря-педіатра з Волинської області та директора закладу охорони здоров’я з Тернопільської області.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 17 березня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Раніше для зазначених сімей Фонд також профінансував одноразові допомоги за рахунок коштів державного бюджету відповідно до ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб» у розмірі 1,58 млн грн або 1,7 млн грн залежно від дати настання страхового випадку.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 56 працівників.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України