Головна » Прес-центр » Новини

Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для 15 сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

25.03.2021

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 3 мільйони 332 тисячі гривень членам сімей 15 працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для сімей медичної сестри з Київської області, молодшої медичної сестри і завідувача поліклінічним відділенням зі Львівської області, молодшої медичної сестри з Черкаської області та медичної сестри з Києва.

Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей лікаря-терапевта дільничного з Київської області, завідувача відділення з Луганської області, лікаря-хірурга і завідувача відділення зі Львівської області, медичної сестри з Миколаївської області, лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Одеської області, лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Полтавської області, молодшої медичної сестри з Харківської області, лікаря виїзної бригади з Чернівецької області та завідувача неврологічного відділення з Чернігівської області.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 25 березня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 71 працівника.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України