Головна » Прес-центр » Новини

ФССУ профінансував державні допомоги трьом медикам, яким встановлена інвалідність внаслідок профхвороби на COVID-19

11.10.2021

Сьогодні Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати для трьох медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, на загальну суму 2,16 млн гривень.

Допомогу у розмірі 681 тисяча гривень профінансовано для медичної сестри палатної і медичної сестри інфекційного кабінету з Житомирської області. Медикам встановлено ІІІ групу інвалідності.

Допомогу у розмірі 794 тисячі 500 гривень профінансовано для лікаря-онколога з Вінницької області. Медику встановлено ІІ групу інвалідності.

Страхові виплати перераховано Фондом сьогодні, 11 жовтня, за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунки медичних працівників упродовж декількох банківських днів.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансував 41 одноразову страхову виплату за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

• для осіб І групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року, в якому встановлено групу інвалідності;

• ІІ групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму;

• ІІІ групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України