Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за 9 місяців 2021 року

27.10.2021

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами протягом 9 місяців 2021 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом 9 місяців 2021 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 13 296 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 37 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж 9 місяців 2021 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 3 532 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи - 117 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 12 656 осіб, в тому числі 418 внутрішньо переміщених осіб.

Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 7 896 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, з них 357 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 2 749 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 83 внутрішньо переміщені особи.

Спеціальними засобами пересування (колясками) протягом 9 місяців поточного року забезпечено 99 потерпілих на виробництві, в тому числі 12 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 622 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2 013 осіб, на побутове обслуговування – 2 459 потерпілих, серед яких відповідно 132, 251 та 265 – внутрішньо переміщених осіб.

Також здійснено фінансування витрат на додаткове харчування 95 потерпілим, в тому числі 16 внутрішньо переміщеним особам.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено 127 потерпілих, серед яких 1 внутрішньо переміщена особа.

Крім цього, впродовж 9 місяців 2021 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування 2 887 особам з інвалідністю, в тому числі 95 внутрішньо переміщеним особам.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, які забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з вимогами постанови правління Фонду «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб» від 12.12.2018 № 27, за звітний період складає 1 103 особи.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України