Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

17.01.2022

У період з 10 по 14 січня 2022 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

10 січня заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А.Сухомлинова взяла участь у нараді з представниками комісії із соціального страхування та бухгалтерами ТОВ «Редакція газети «Новий шлях» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності».

10 січня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області І.Неділько провела робочу зустріч з головним бухгалтером ФГ «Агростар» з питань впровадження електронної форми листків непрацездатності та механізму проходження е-лікарняного у страхувальника.

10 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Андрієвська провела зустрічі із застрахованими особами, які перебувають на стаціонарному лікуванні на КП «Ямпільська ЦРЛ», для ознайомлення застрахованих осіб з порядком забезпечення лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

11 січня начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Черкас взяла участь у нараді спільно з представниками профспілки та служби з охорони праці ПрАТ «ММК ім. Ілліча» з питань профілактики виробничого травматизму.

11 січня завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Яготинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Г.Іващенко провела робочу нараду з бухгалтерами та членами комісії із соціального страхування КП «Яготинський ВУ ВКГ» з питань механізму оздоровлення застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів; організації роботи в умовах формування електронних листків непрацездатності.

11 січня страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Ю.Гушинець здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань на ДП «Шахта № 9 «Нововолинська».

11 січня страховий експерт з охорони праці Рубіжанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області М.Мясоєдова провела консультативну нараду з працівниками ТОВ «Ритм» на тему: «Стан охорони праці на підприємстві та профілактика виробничого травматизму».

11 січня в.о. начальника Врадіївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області С.Онуфрієнко провів робочу зустріч із заступником головного лікаря КНП «Врадіївська ЦРЛ» з питань реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах, та оформлення електронних листків непрацездатності.

11 січня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Дергачівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у робочій зустрічі з представниками ТОВ «Укрпостач» на тему: «Механізм проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі. Заміна е-лікарняного на паперовий листок непрацездатності».

11 січня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провів нараду на КНП «Міський клінічний пологовий будинок № 6» на тему: «Профілактика гострих професійних захворювань у лікарняних закладах».

11 січня начальник відділу профілактики страхових випадків Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області І.Рудковська провела робочу зустріч з інженером з охорони праці КНП «Сокальська районна лікарня» з питань профілактики гострих професійних захворювань медичних працівників.

11 січня головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області А.Лебедєв провів робочу зустріч з головою ЛКК КНП «Міська лікарня № 6» на тему: «Механізм направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів. Оформлення медичних висновків особам, які направляються на реабілітаційне лікування за кошти Фонду до санаторно-курортних закладів».

11 січня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Кравченко провела робочу зустріч з бухгалтерами та членами комісії із соціального страхування КУ «Скадовський ЦФГО» з питань порядку отримання матеріального забезпечення та оформлення заяв-розрахунків для працівників за сумісництвом.

11 січня страховий експерт з охорони праці Кам’янець-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Кондратюк взяв участь у семінарі з питань безпеки та охорони праці під час виконання будівельно-монтажних робіт із працівниками ТОВ «Будівельна компанія «ВТМ».

11 січня в.о. начальника Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області І.Тимик провів зустріч із керівництвом та лікуючими лікарями КНП «Вижницька БЛІЛ» з питань направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування, посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності.

12 січня головний спеціаліст відділу по роботі зі страхувальниками Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Струговець-Будур провела семінар для бухгалтерів та членів комісії із соціального страхування ТОВ «Трініті Телеком» з питань здійснення розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності та організації роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності.

12 січня страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області С.Щербак взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Так-Агро».

12 січня страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області І.Мар’ян провів нараду з працівниками ТОВ «Форшнер-Україна» з питань дотримання безпеки праці на робочому місці.

12 січня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів нараду з питань охорони праці із посадовими особами Вільшанської ОТГ з питань запобігання виробничому травматизму в зимовий період.

12 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листів непрацездатності Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Старченко провела робочу зустріч із бухгалтерами КУ «Центр надання соціальних послуг» Розівської селищної ради щодо організації роботи з електронними листками непрацездатності.

12 січня завідувач сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Н.Федотова провела нараду з бухгалтерами відділу освіти Білопільської ОТГ з питань роботи з е-лікарняними працівників за основним місцем роботи та сумісників.

12 січня страховий експерт з охорони праці Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Овчінкін взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Енерджи Продакт».

13 січня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області С.Манцев здійснив опрацювання та впровадження СУОП у ПАТ «Макстрой».

13 січня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками відділення у місті Славутич управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області О.Бурдело провела робочу зустріч із представником фізичної особи-підприємця Скляр Я.А. на тему: «Механізм проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі».

13 січня головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Суліменко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні в ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, з питань порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

13 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ніжинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Л.Литвиненко провела семінар для бухгалтерів та членів комісії із соціального страхування підприємств, установ та організацій міста з питань роботи з е-лікарняними за основним місцем роботи та сумісників.

13 січня в.о. начальника Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області В.Бойко і головний спеціаліст відділу медичних та соціальних послуг відділення М.Бганка провели нараду з в.о. директора КНП «Криворізька міська лікарня №3» А.Маковим, медичним директором Є.Олійником, головою ЛКК О.Коршуном, заступником директора з поліклінічної роботи О.Волинець із питань посилення роботи з направлення на реабілітаційне лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів, виконання заходів по зниженню показників рівня захворюваності, стану розслідувань випадків гострого професійного захворювання у медичних працівників.

13 січня головний спеціаліст відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Грушко провела робочу зустріч із головою Вовковинецької селищної територіальної громади щодо правильності заповнення листків непрацездатності та заходів зі зниження захворюваності серед працівників.

14 січня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Нємцев провів робочу зустріч із працівниками КНП «Київська міська клінічна лікарня № 8» з питань експертизи тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності.

14 січня начальник відділу медичних та соціальних послуг Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Н.Шимко провела робочу зустріч з головою ЛКК КНП «Чернігівська обласна лікарня» та взяла участь у нараді з питань забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань та травм.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України