Головна » Прес-центр » Новини

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

29.11.2021

У період з 22 по 26 листопада 2021 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

22 листопада заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А.Сухомлинова провела нараду з представниками комісії із соціального страхування та бухгалтерами КНП «Добропільська районна державна лікарня ветеринарної медицини» на тему: «Впровадження електронної форми листків непрацездатності».

22 листопада начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Н.Петренко провела робочу зустріч з працівниками ТОВ «Медичний центр «Добробут-Поліклініка» з питань експертизи тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності.

22 листопада страховий експерт з охорони праці відділення у м. Славутич управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області О.Левківська надала консультативну та методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні СУОП фізичній особі-підприємцю Школьному О.В.

22 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Старченко провела робочу зустріч із фізичними особами-підприємцями Фішер М.А., Фішер А.В., Вруцькою С.Г. з питань організації роботи з електронними листками непрацездатності.

22 листопада спеціалісти Балаклійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області провели круглий стіл із представниками КНП «Балаклійська районна державна лікарня ветеринарної медицини» на тему: «Е-лікарняні».

22 листопада завідувач сектору перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Я.Волошина провела навчання страхового активу ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України в Сумській області» з питань порядку оформлення та видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність осіб у закладах охорони здоров’я.

22 листопада страховий експерт з охорони праці Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Овчінкін провів семінар з питань профілактики нещасних випадків на виробництві у ТОВ «ЗКЕМ».

23 листопада страховий експерт з охорони праці Жмеринського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Д.Кіндрат здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань, а також надав допомогу в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Жмеринське АТП-10512».

23 листопада страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Захарова взяла участь у нараді зі спеціалістами відділу охорони праці КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» з питань профілактики виробничого травматизму на робочих місцях та безпечного виконання робіт.

23 листопада головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Суліменко провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні на КНП «Київський міський клінічний ендокринологічний центр» з питань порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

23 листопада завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Т.Михальченко провела зустріч із лікарями та застрахованими особами, які перебувають на стаціонарному лікуванні на КНП «Ставищенська центральна районна лікарня», з питань забезпечення застрахованих осіб лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

23 листопада страховий експерт з охорони праці Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області Т.Лесик провела семінар з керівниками структурних підрозділів та відповідальними особами з питань охорони праці ТОВ «Кремінський асфальтобетонний завод» на тему: «Організація проведення робіт з підвищеною небезпекою».

23 листопада страховий експерт з охорони праці Ананьївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області С.Ткаченко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у філії «Любашівська ДЕД» ДП «Одеський облавтодор».

23 листопада страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Про вжиття заходів із запобігання нещасним випадкам на виробництві» у ПрАТ «Харківський тракторний завод».

24 листопада начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області О.Сувала взяла участь у нараді з бухгалтерами Луцького міського ОТГ на тему: «Е-лікарняні: головне».

24 листопада завідувач сектору матеріального забезпечення Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Пушкарьова та головний спеціаліст сектору І.Бобракова провели семінар з представниками КНП «Родинська міська лікарня» на тему: «Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності».

24 листопада начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Нємцев провів робочу зустріч із працівниками ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського НАМН України» з питань експертизи тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності.

24 листопада страховий експерт з охорони праці Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області Є.Бутко провела семінар із посадовими особами ВП «Станично-Луганський департамент» КП «Попаснянський районний водоканал» на тему: «Організація безпечного проведення робіт у замкненому просторі».

24 листопада в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь у вебінарі-нараді з бухгалтерами районних та міських організацій профспілки закладів вищої освіти на тему: «Е-лікарняні. Як створюється електронний листок непрацездатності».

24 листопада страховий експерт Білгород-Дністровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області О.Гаврилюк здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради.

24 листопада страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук провів нараду з керівництвом та відповідальними особами з питань охорони праці КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» з питань проведення профілактичних заходів із доопрацювання та впровадження на підприємстві ефективної СУОП.

24-25 листопада в.о. начальника Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Т.Бродовінська провела робочу зустріч із головою ЛКК КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня» з питань направлення застрахованих осіб на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

25 листопада страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Кудренко здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Кліома сервіс».

25 листопада страховий експерт з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області А.Цегельна провела планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на ПСП «Агрофірма «Світанок».

25 листопада головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Т.Колісник провела робочу зустріч з головою ЛКК та лікарями ОСВТП КПН «Гуляйпільська міська лікарня» щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування в санаторно-курортні заклади за рахунок коштів Фонду.

25 листопада головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Н.Шиш і головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення Л.Квачук взяли участь у робочій зустрічі з бухгалтером ВП шахта «Відродження» ДП «Львіввугілля» з питань формування та механізму проходження е-лікарняного у страхувальника для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі.

25 листопада в.о. начальника Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Л.Забара провела робочу зустріч із заступником головного лікаря з медичної частини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та заступником директора КНП «Глухівська міська лікарня» з питань формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я.

25-26 листопада головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Т.Ковтун провела планову перевірку з питань правильності використання страхових коштів у СТОВ «АФ  «Вербка».

25-26 листопада страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Дехтярук здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань на КП «Понінка-тепломережі» Понінківської селищної ради та у фізичної особи-підприємця Десятнюк С.А.

26 листопада завідувач сектору профілактики страхових випадків Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Я.Вадовська провела семінар з керівниками служб та дільниць ВП «Шахта «Торецька» ДП «Торецьквугілля» на тему: «Профілактика порушень вимог законодавства з охорони праці на робочому місці».

26 листопада головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області І.Неділько провела зустріч з відповідальними особами ТОВ «Так-Молоко» з питань впровадження електронної форми листків непрацездатності та механізму проходження е-лікарняного у страхувальника для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі.

26 листопада страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області П.Долішний здійснив перевірку стану умов та безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ДНЗ «Здовбицький ліцей».

26 листопада страховий експерт з охорони праці Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області А.Дзіговький взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Магнолія – 2012».

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України