Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за І квартал 2022 року

27.05.2022

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом І кварталу 2022 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом І кварталу 2022 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 2 077 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 2 внутрішньо переміщені особи.

У закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 838 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи - 21 потерпілий на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення за І квартал 2022 року було забезпечено 5 242 особи, в тому числі 155 внутрішньо переміщених осіб.

Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 73 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, з них 2 внутрішньо переміщені особи.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 379 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 8 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 15 потерпілих на виробництві, в тому числі 2 внутрішньо переміщені особи.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 575 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 1836 осіб, на побутове обслуговування – 2 232 потерпілих, серед яких відповідно 125, 231 та 246 – внутрішньо переміщених осіб.

Також за І квартал 2022 року здійснено фінансування витрат на додаткове харчування 86 потерпілим, в тому числі 14 внутрішньо переміщеним особам.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено 16 потерпілих на виробництві.

Крім цього, впродовж І кварталу 2022 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування 2 137 особам з інвалідністю, в тому числі 47 внутрішньо переміщеним особам.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, які забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з вимогами постанови правління Фонду «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб» від 12.12.2018 № 27, за звітний період складає 455 осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України