Головна » Запитання - відповіді » Розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

Якщо підприємство на момент встановлення професійного захворювання не працює або зовсім ліквідовано, то кому надсилається повідомлення П-3?

20.06.2022

Відповідно до пункту 102 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, у разі реорганізації підприємства (установи, організації), шкідливі виробничі фактори на якому призвели до розвитку хронічного професійного захворювання (отруєння), повідомлення за формою П-3 надсилається його правонаступникові, а у разі ліквідації підприємства (установи, організації) без правонаступника — місцевій держадміністрації за місцем реєстрації підприємства (установи, організації).

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України