Головна » Діяльність Фонду » Статистичні дані

Надання медико-соціальних послуг за 2022 рік

28.02.2023

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом 2022 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду впродовж 2022 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 7 464 застрахованих осіб і членів їх сімей, у тому числі 7 внутрішньо переміщених осіб.

У закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 2 500 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи – 48 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення було забезпечено 10 370 осіб, в тому числі 283 внутрішньо переміщені особи.

Протягом 2022 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 3 020 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, з них 76 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 3 358 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 53 внутрішньо переміщені особи.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 108 потерпілих на виробництві, в тому числі 6 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 594 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 1 880 осіб, на побутове обслуговування – 2 281 потерпілий, серед яких відповідно 127, 238 та 250 – внутрішньо переміщені особи.

Також здійснено фінансування витрат на додаткове харчування 87 потерпілим, в тому числі 14 внутрішньо переміщеним особам.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами було забезпечено 95 потерпілих, серед яких 1 внутрішньо переміщена особа.

Крім цього, впродовж 2022 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування 2 512 особам з інвалідністю, в тому числі 73 внутрішньо переміщеним особам.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, які забезпечувались медичними та соціальними послугами, згідно з вимогами постанови правління Фонду від 12.12.2018 №27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб», за звітний період складає 690 осіб.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України