ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Відбувся семінар для фахівців об'єднаних територіальних громад у Луганській області

26.09.2017

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області Машко Наталія Миколаївна взяла участь у семінарі з питання організації надання соціальних послуг населенню для фахівців об’єднаних територіальних громад області.

Семінар проведено Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації спільно з відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Участь у семінарі також взяли працівники громад, які безпосередньо будуть займатися питаннями соціального захисту населення, представники райдержадміністрацій, головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області та керівники Луганського обласного центру зайнятості.

Під час заходу було обговорено основні аспекти організації роботи із соціального захисту населення громад. Зокрема, учасників поінформовано про модель соціального «прозорого офісу» для прийому громадян, діяльність якого мають забезпечити місцеві органи влади, розмежування повноважень із організації та надання соціальних послуг населенню, про повноваження громад щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження насильства в сім’ї та ґендерного насильства, про соціальну підтримку дітей та сімей із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час проведення заходу Наталія Машко зазначила, що й управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області активно працює у цьому напрямі. Розглянули досвід Новопсковської об’єднаної територіальної громади, яка входить до зони обслуговування Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в області. Для прийому громадян на віддаленому доступі в смт. Новопсков працюють два працівники Старобільського відділення. Такий самий досвід роботи можна спостерігати й у м. Сватове, де для обслуговування громадян також створені віддалені робочі місця, а саме у смт. Троїцьк та смт. Білокуракине.

Також Наталія Миколаївна наголосила на тому, що, починаючи з 1 серпня, Фондом соціального страхування України та його робочими органами в областях та м. Києві в повній мірі забезпечується реалізація усіх завдань та функцій, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», всі виплати, медичні та соціальні послуги застрахованим особам надаються у повному обсязі та без затримок.

 

версія для друку
повернутись