ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Які документи необхідно пред'явити застрахованій особі, яка є особою з інвалідністю, при направленні на лікування до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу?

05.10.2018

Постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 19 внесено зміни до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України та типової форми договору про відшкодування санаторно-курортному закладу витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування за вибором застрахованої особи, затверджених постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39, в частині забезпечення послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів застрахованих осіб, які є особами з інвалідністю, операції з постачання яких відповідно до підпункту 197.1.6 пункту 197.1 статті 197 розділу V Податкового кодексу України звільняються від оподаткування.

Так, у разі направлення застрахованої особи, яка є особою з інвалідністю, на лікування до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу, під час оформлення документів, передбачених пунктом 11 Порядку № 39, та під час прибуття до санаторно-курортного закладу застрахованій особі необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу з інвалідністю.

 

версія для друку
повернутись