ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

18.02.2019

У період з 11 по 15 лютого 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

11 лютого страховий експерт з охорони праці Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області П.Поліщук здійснив перевірку знань з питань охорони праці працівників, які виконують роботи з підвищеної небезпеки, у ФОП «М.Королюка».

11 лютого страховий експерт з охорони праці Васильківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області здійснив планову перевірку стану охорони праці у КП «Гребінківський КПП».

11 лютого страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Я.Житянов взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в СФГ «Україна» та надав методичну допомогу з питань охорони праці й організації охорони праці в установі.

11 лютого в приміщенні Василівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області під головуванням начальника відділення Ю.Назаренко та за участю страхового експерта з охорони праці Д.Плюйко проведено нараду з представниками управління соціального захисту населення Василівської РДА, управління агропромислового розвитку Василівської РДА, ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» на тему: «Запобігання приховуванню нещасних випадків на виробництві».

11 лютого страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «Евері».

11 лютого страховий експерт з охорони праці Одеського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів круглий стіл з питань забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобами тощо, за участю інженера з охорони праці ВП служби колії «Одеська дистанція колії» РФ «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», заступника директора з БДР та ОП КП «Одесміськелектротранс», інженера з охорони праці ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова».

11 лютого страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузич взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці верстатників, транспортувальників ТОВ «Р.И.Т.М».

11 лютого страхові експерти з охорони праці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області взяли участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб».

12 лютого страховий експерт з охорони праці Долинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області І.Цюк здійснив перевірку стану охорони праці у ПП «Мельник-хліб».

12 лютого страховий експерт з охорони праці Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області В.Мєліхова взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ПП «Еліт Лайн Схід».

12 лютого страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук здійснив перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи у ТОВ «СІЛВАПАК».

12 лютого страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві С.Рукін взяв участь у нараді на тему: «Основні вимоги Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків на виробництві» в ТОВ «Будівельна компанія «Трансмост», а також у доопрацюванні системи управління охороною праці на підприємстві.

12 лютого страховий експерт з охорони праці відділення у місті Славутич управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області взяв участь у семінарі-навчанні з питань охорони праці для працівників ТОВ «РК ПРОЕКТ».

12 лютого спеціалісти Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області провели засідання круглого столу на тему: «Аналіз стану виробничого травматизму і професійних захворювань на підприємствах м. Южноукраїнськ та Арбузинського району за 2018 рік» за участю інженерів з охорони праці, осіб, відповідальних за охорону праці підприємств, організацій, установ.

12 лютого спеціалісти Гайсинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області провели підсумкову нараду за результатами роботи відділення за 2018 рік за участю заступника начальника управління, начальника відділу – головного страхового експерта з охорони праці В.Яворського, голови Гайсинської профспілкової організації праці АПК О.Горбатюка, старшого інспектора відділу з питань праці Гайсинської РДА В.Бадяк, начальника відділу охорони праці ТОВ ПК «Зоря Поділля» С.Федорук, інженера з охорони праці ПрАТ «Концерн Хлібпром» (м. Львів) Л.Маліцької.

12 лютого страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у навчанні та перевірці знань нормативних актів з охорони праці у працівників ТОВ «ПСП-БУД», зайнятих на роботах із підвищеною небезпекою.

12 лютого страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт провів планову перевірку стану охорони праці та проведення профілактичної роботи у ФГ «Інтер - Агро – База».

12-13 лютого начальник відділу страхових експертів з охорони праці Львівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області М.Білань здійснив планову перевірку стану профілактичної роботи з питань охорони праці у ТОВ «Львівський завод біофізичних приладів».

13 лютого страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Тягнирядно взяв участь у семінарі щодо правильності і повноти оформлення документів для підготовки санітарно-гігієнічних характеристик умов праці для підприємств ПрАТ «Криворіжіндустрбуд», ПрАТ «Криворіжаглобуд», ПрАТ «Криворізька будівельна компанія».

13 лютого страховий експерт з охорони праці Малинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області О.Рабошук провів нараду з представниками підприємств, на яких у 2018 році були зареєстровані випадки виробничого травматизму.

13 лютого страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко взяв участь у семінарі-навчанні з працівниками ТОВ «Всепостач» з питань профілактики виробничого травматизму та практичного застосування в роботі Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232.

13 лютого завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Черкас взяла участь у засіданні круглого столу з питань охорони праці із представниками Дирекції з охорони праці, промислової безпеки та екології ПрАТ «МК «Азовсталь».

13 лютого страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ф.Даниленко взяв участь у семінарі на тему: «Розгляд заходів щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням» та провів нараду за результатами позапланової перевірки стану охорони праці у КЗ «Київська обласна клінічна лікарня».

13 лютого страховий експерт з охорони праці Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області Т.Лесик провів семінар з працівниками 21 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області на тему: «Опрацювання та впровадження системи управління охороною праці та аналіз виробничого травматизму на підприємствах м. Кремінна і Кремінського району за 2018 рік».

13 лютого страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Якименко разом із головним державним інспектором управління Держпраці у Кіровоградській області А.Шумейко провели відкритий урок у КЗ «Павлівське навчально-виховне об'єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ Світловодської районної ради Кіровоградської області» на тему: «Безпека праці батьків – щасливе майбутнє дітей».

13 лютого начальник відділу – страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області А.Радченко провів круглий стіл із колективом та відповідальними особами з питань охорони праці щодо проведення профілактичних заходів з доопрацювання та впровадження на підприємстві ефективної системи управління охороною праці у ПП «Охоронна фірма «Скіф».

13 лютого начальник Летичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області С.Бальжик провів курсове навчання з трудовим колективом ДП «Летичівське лісове господарство» з питань дотримання чинного законодавства з охорони праці, проведення профілактичної роботи з недопущення нещасних випадків на виробництві, дотримання пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху на підприємстві.

13 лютого головний спеціаліст Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області Т.Горлач взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ТОВ «СГТ «Співдружність» та спільно з головними інспекторами управління Держпраці в Чернігівській області В.Микитком і О.Пузирем провела нараду для працівників підприємства на тему: «Профілактика виробничого травматизму під час ремонту сільськогосподарської техніки».

14 лютого страховий експерт з охорони праці Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Т.Саннікова взяла участь у нараді щодо стану охорони праці та промислової безпеки у ПрАТ «ЮЖКОКС».

14 лютого страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Б.Глібчук провів семінар для вивчення позитивного досвіду з організації роботи з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму у Верховинській ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступенів.

14 лютого страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Н.Сафонова взяла участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».

14 лютого страховий експерт з охорони праці Старосамбірського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С.Пізнак надав практичну допомогу в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці в КЗ «Созанський психоневрологічний інтернат» Львівської обласної ради.

14 лютого заступник начальника Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Руденко провів консультативну нараду з питань охорони праці з педагогічним колективом КЗ «Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів № 9 Полтавської міської ради».

14 лютого страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Профілактичні заходи для запобігання нещасним випадкам на підприємстві» в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

14 лютого страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук провів навчання працівників МКП «Комунальник» з питань охорони праці, дотримання правил техніки безпеки та попередження виробничого травматизму.

14 лютого завідувач сектору – страховий експерт з охорони праці Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області М.Дубина провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у Хмельницькому ліцеї № 17.

14 лютого страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек взяв участь в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці у ТОВ «Ікар».

14-15 лютого страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області М.Попенко взяв участь у навчанні з питань охорони праці у ДП «Ясінянське лісове господарство».

15 лютого страховий експерт з охорони праці Біляївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП «Олійник В.В.».

15 лютого страховий експерт з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області здійснив планову перевірку стану умов, безпеки праці та проведенні профілактичних заходів з цих питань у ФГ «Кириченка», смт Чечельник.

15 лютого страховий експерт з охорони праці Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Зіньковський здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з охорони праці на ДП «Сарненське лісове господарство».

15 лютого страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Макаренко провів перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи у філії «Недригайлівський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор».

 

версія для друку
повернутись