ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Сергій Нестеров взяв участь у Форумі щодо дотримання Загальної декларації прав людини

03.12.2018

03 грудня 2018 року за участі Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової відбувся Форум на тему: «70 років Загальної декларації прав людини: порядок денний для України», організований інституцією Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, в якому взяв участь в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров.

Загальна декларація прав людини прийнята і проголошена резолюцією 217 A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року. Проголошені в ній завдання щодо забезпечення прав і свобод людини є основою багатьох пактів, конвенцій і договорів з прав людини, які ратифіковані нашою державою. Положення Декларації включено до Конституції України, якою визначено , що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека є найвищою соціальною цінністю.

Участь у заході також взяли: представники дипломатичних місій і міжнародних організацій, голови депутатських фракцій та груп, комітетів Верховної Ради України, народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правозахисники, громадська спільнота, науковці, представники інших інституцій.

 

версія для друку
повернутись