ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

В.о. директора виконавчої дирекції Фонду з робочим візитом відвідав Волинську та Рівненську області

17.01.2019

15-17 січня 2019 року виконуючий обов’язки директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Нестеров з робочим візитом відвідав Волинську та Рівненську області.

У рамках робочої поїздки в.о. директора виконавчої дирекції Фонду С. Нестеров зустрівся з головою Волинської облдержадміністрації О. Савченком та головою Рівненської облдержадміністрації О. Муляренком, з якими були обговорені актуальні питання соціального захисту застрахованих осіб, потерпілих на виробництві та основні напрями діяльності управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях.

В.о. директора виконавчої дирекції Фонду провів наради з керівним складом управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду в областях. У своєму виступі він зосередив увагу на виконанні основних завдань, поставлених перед Фондом. Наголосив на тому, що головна місія Фонду соціального страхування України – це соціальний захист усіх працюючих громадян у процесі їх трудової діяльності, а також потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

Сергій Володимирович зупинився на досягненнях Фонду соціального страхування України та методах його діяльності у подальшому. Зауважив, що вже запроваджена нова ідеологія роботи Фонду в цілому, яка полягає у відмові від суцільних перевірок страхувальників та заміну їх попереднім контролем правильності нарахування виплат, можливості подання заяв-розрахунків в електронному вигляді, спрощенням та уніфікацією звітності.

Під час нарад Сергій Володимирович поставив завдання начальникам відділень забезпечити виконання основних статутних завдань Фонду, які передбачають, в першу чергу, якісне надання послуг щодо страхових виплат та медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві, матеріального забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей.

У свою чергу учасники заходів також поставили перед С. Нестеровим низку проблемних питань, які стосувались удосконалення роботи Фонду.

Також, відповідно до програми візиту, відбулась зустріч з представниками громадських організацій «Спілка шахтарів-інвалідів України» та «Спілка шахтарів-інвалідів праці Волині». Значна увага на цьому заході була приділена обговоренню питань соціального захисту прав потерпілих на виробництві.

Під час перебування в областях в.о. директора виконавчої дирекції Фонду ознайомився з організацією роботи Луцького міського, Ківерцівського відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області та Рівненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Рівненській області.

  

  

 

версія для друку
повернутись