ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

15.04.2019

У період з 08 по 12 квітня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

08 квітня страховий експерт з охорони праці Дніпровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.Купарєв провів семінар у КЗО «Середня загальноосвітня школа № 143» на тему: «Дотримання законодавства про охорону праці – основна складова частина заходів з профілактики виробничого травматизму. Деякі питання Порядку проведення розслідування нещасних випадків».

08 квітня працівники Покровського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели засідання круглого столу з представниками ПрАТ «ШУ «Покровське», КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Покровської центральної районної лікарні з питань контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності та попередження зловживань і неправомірного використання коштів Фонду.

08 квітня страховий експерт з охорони праці Малинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Ю.Гаєвська провела нараду з головними лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Радомишльської центральної районної лікарні з питань посилення відповідальності медичних працівників за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам та недопущення неправомірних витрат коштів Фонду.

08 квітня страховий експерт з охорони праці Старосамбірського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області С.Пізнак здійснив перевірку стану профілактичної роботи з питань охорони праці у закладі загальної середньої освіти I-III ступенів – ліцеї села Стрілки Старосамбірського району Львівської області.

08 квітня страховий експерт з охорони праці Пирятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Богомаз взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці працівників ТОВ «Руда».

08 квітня в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Л.Кравець провела зустріч із головним лікарем Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення С.Шевчуком з питань реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах та правомірності видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.

08 квітня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Ф.Даниленко взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Профілактичні заходи щодо усунення причин нещасних випадків та профзахворювань на виробництві» у ТОВ «БП-4 КМБ-1».

08 квітня начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Василик провів робочу зустріч із головним лікарем Полонської центральної районної лікарні І.Савіцьким та головою лікарсько-консультативної комісії М.Садовою з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам та причин підвищення захворюваності застрахованих осіб.

09 квітня страховий експерт з охорони праці Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області А.Ляшук взяв участь у впровадженні та застосуванні СУОП у ТОВ «Мустанг Транс».

09 квітня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук здійснив перевірку стану організації охорони праці та профілактики виробничого травматизму і профзахворювань у Хустській районній лікарні.

09 квітня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь взяв участь у нараді з питань профілактичної роботи із запобігання нещасним випадкам на виробництві у ФГ «Вікторія-С» на тему: «Питання охорони праці та профілактика виробничого травматизму під час проведення весняно-польових робіт».

09 квітня страховий експерт з охорони праці Веселівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Пензій взяв участь у семінарі із завідувачами селищних та сільських будинків культури і дозвілля, бібліотек, завідувачем музичної школи та працівників КУ «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради на тему: «СУОП та обов’язки завідувачів як керівників відокремлених підрозділів структури КУ «Культурно-мистецький центр».

09 квітня страховий експерт з охорони праці Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області провів робочу зустріч з інженером з охорони праці ПАТ «Київметробуд».

09 квітня страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів робочу зустріч з питань охорони праці з трудовим колективом ТДВ «Чорноморець».

09 квітня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Макаренко провів робочу зустріч з питань опрацювання та впровадження системи управління охороною праці на КНП «Недригайлівський районний ЦПМСД».

09 квітня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Звенигородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області провів зустріч з головним бухгалтером, головою комісію із соціального страхування, спеціалістами, відповідальними за розрахунки по листках непрацездатності, на КНП «Звенигородський ЦПМСД».

09 квітня страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко провів робочу зустріч із керівництвом ТОВ «Тиниця-Агро» з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму, надання методичної допомоги у створенні СУОП.

09 квітня начальник відділу страхових експертів з охорони праці Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Т.Семенюк взяв участь у нараді з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму на КП «Чернівецьке тролейбусне управління».

09-10 квітня головний спеціаліст Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області А.Чернега здійснила перевірку діяльності комісії із соціального страхування, захворюваності працівників та моніторингу видачі листків непрацездатності в КНП «Бершадська ОЛІЛ».

09-10 квітня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці посадових осіб ТОВ «Вівад-09».

10 квітня страховий експерт з охорони праці Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області взяв участь у перевірці стану умов і безпеки праці, впровадженні та опрацюванні елементів СУОП, обговоренні питань дотримання правил охорони праці на виробництві, попередження випадків травматизму та професійних захворювань в ТОВ «Агропослугтрансервіс».

10 квітня страховий експерт з охорони праці Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Смаженко взяла участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників ВСП Ш/у «Добропільське» «Шахта «Добропільська».

10 квітня завідувач сектору профілактики страхових випадків Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області О.Леспух здійснила перевірку стану охорони праці у ФОП Палінкаш І.М., надала допомогу у створенні та вдосконаленні СУОП та розробленні внутрішньої нормативної документації, а також провела нараду з працівниками на тему: «Організація роботи з питань профілактики страхових випадків на підприємствах деревообробної галузі».

10 квітня начальник Вознесенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області провів зустріч із головним лікарем ППО КП «КНП «Вознесенський МЦ ПМСД» з питань захворюваності застрахованих осіб та обґрунтованості видачі листків непрацездатності.

10 квітня спеціалісти Кілійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провели круглий стіл з головним лікарем, завідувачем та працівниками акушерсько-гінекологічного відділення Кілійськоі центральної районної лікарні з питань реабілітації застрахованих осіб та посилення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків.

10 квітня страховий експерт з охорони праці Диканського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області С.Тобота взяв участь в опрацюванні та вдосконаленні системи управління охороною праці в СТОВ «Агро-Сервіс».

10 квітня начальник Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області Р.Філіц та головний спеціаліст медичних та соціальних послуг провели семінар-навчання для працівників ДП «Зарічненське лісове господарство» з питань проходження медичної реабілітації застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду, стану захворюваності, охорони праці та профілактики виробничого та невиробничого травматизму.

10 квітня заступник начальника управління– начальник відділу організаційної роботи та документообігу управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області Н.Найчук, начальник відділу медичних та соціальних послуг управління Р.Мостовий та начальник Теребовлянського відділення Н.Цубера провели зустріч із головним лікарем та медичними працівниками КНП «Копичинецька ЦКРЛ», КНП «Гусятинська ЦКРЛ» та Гусятинського ЦПМСД з питань контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності застрахованим особам.

10 квітня страховий експерт з охорони праці Куп’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у плановій перевірці стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи, в опрацюванні та оновленні СУОП та проведенні наради за результатами перевірки у СТОВ «МРІЯ».

10-12 квітня начальник Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області А.Димарець та страховий експерт з охорони праці Т.Недорода здійснили перевірку стану умов, безпеки, охорони праці та проведення профілактичної роботи у ДНЗ «Благовіщенській професійний ліцей».

11 квітня страховий експерт з охорони праці Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Т.Саннікова взяла участь у нараді в ПрАТ «Южкокс» щодо стану охорони праці та промислової безпеки на підприємстві.

11 квітня страховий експерт з охорони праці Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області здійснив позапланову перевірку стану охорони праці та профілактичної роботи в ТОВ «Компанія Май Україна».

11 квітня начальник відділу профілактики страхових випадків Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Б.Рудик здійснив планову перевірку стану профілактичної роботи з питань охорони праці на КНП «Сокальська центральна районна лікарня».

11 квітня страховий експерт з охорони праці Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці працівників підприємства ТОВ «МГЗ».

11 квітня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на ПБП «Ніва».

11 квітня начальник Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Савченко провів робочу зустріч із керівним складом ДП «Сумський лісгосп» з питань забезпечення потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікарськими засобами і виробами медичного призначення та посилення контролю за обґрунтованістю видачі й продовження листків непрацездатності.

11 квітня страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області А.Жидиньов взяв участь у нараді з профілактики виробничого травматизму у філії Чернігівського обласного управління приватного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

11 квітня страховий експерт з охорони праці Дунаєвецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області В.Чаплінський провів перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці у ТОВ «Гепард».

11 квітня страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області Д.Косташек надав консультативну та практичну допомогу з питань охорони праці на ДСЛП «Глибоцький лісгосп».

12 квітня страховий експерт з охорони праці Камінь-Каширського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області С.Дейнека взяв учать у проведенні навчання з питань охорони праці в Ратнівському МУВГ.

12 квітня страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Полупанова взяла участь у нараді з представниками служб охорони праці ТОВ «Агенція безпеки» та КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

12 квітня страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Яременко провела зустріч із трудовим колективом НВК № 60 ТВО Шевченківського р-ну департаменту освіти і науки ЗМР на тему: «Дбайливе ставлення до власного здоров’я та життя, усвідомлення наслідків порушень вимог безпеки, які можуть призвести до травмування, а то і смерті – право і обов’язок працівника».

12 квітня начальник Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області та заступник начальника відділення – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення взяли участь у семінарі-нараді зі страхувальниками Біловодського району на тему: «Посилення контролю за здійсненням видатків на матеріальне забезпечення».

12 квітня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Ранкевич провів відкритий урок з нагоди Всесвітнього дня охорони праці у ЗЗСО № 185 Святошинського району м. Києва.

12 квітня в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Харківській області за участю фахівців Харківського міського відділення відбувся семінар-навчання для голів комісій із соціального страхування структурних підрозділів КП «Харківводоканал» щодо посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, зменшення витрат на матеріальне забезпечення застрахованих осіб, попередження та недопущення неправомірних витрат коштів Фонду.

12 квітня страховий експерт з охорони праці Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Рожок взяв участь у семінарі з питань профілактики виробничого травматизму в Управлінні головного Каховського магістрального каналу.

 

версія для друку
повернутись