ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

19.08.2019

У період з 12 по 16 серпня 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

12 серпня страховий експерт з охорони праці Іллінецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області В.Кирилюк здійснила позапланову перевірку стану умов і безпеки праці та надала консультації з охорони праці працівникам КЗ «Територіальний центр м. Іллінці».

12 серпня страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області І.Мар’ян взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у фізичної особи-підприємця Сіткар М.В., працівники якого виконують роботи підвищеної небезпеки.

12 серпня страховий експерт з охорони праці Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Б.Глібчук взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Аполлон».

12 серпня страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ж.Поета здійснила планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Фірма «Тесей».

12 серпня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Л.Демян взяла участь у нараді на ПП «Автоекспрес плюс» на тему: «Профілактика виробничого травматизму на підприємствах м. Кременчук, досягнення та пріоритетні завдання у розвитку соціального страхування».

12 серпня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Вдосконалення системи управління охороною праці» в ПАТ «Завод Фрунзе».

12 серпня страховий експерт з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Козир взяла участь у нараді з питань охорони праці із колективами Великокопанівської, Виноградівської та Ювілейної сільських рад.

12 серпня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області Р.Ярошевич провів зустріч з головою комісії із соціального страхування Уманського національного університету садівництва та надав практичну допомогу в роботі голови комісії із соціального страхування підприємства, здійснив перевірку ведення журналу обліку осіб, які часто та довго хворіють.

12 серпня начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рязан виступив із лекціями та взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму у працівників ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці».

13 серпня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Г.Зайцева провела зустріч з членами комісії із соціального страхування Мангушського районного центру зайнятості з питання зниження рівня захворюваності серед застрахованих осіб.

13 серпня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів семінар з охорони праці в СТОВ «Спілка хмелярів та пивоварів» на тему: «Безпека праці під час зберігання та переробки сільськогосподарської продукції».

13 серпня страховий експерт з охорони праці Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області В.Сміщук здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ТОВ «Стаф-Довге».

13 серпня головний спеціаліст сектору по роботі зі страхувальниками Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області О.Віфлянцева та головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення О.Поливода провели семінар-навчання за участю членів комісії із соціального страхування Талівської сільської ради на тему: «Робота комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Порядок оформлення, призначення, нарахування та виплати допомоги за листками непрацездатності, обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, шляхів зниження рівня захворюваності».

13 серпня страховий експерт з охорони праці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь у нараді з питань профілактики виробничого травматизму у ВТФ «Велам».

13 серпня начальник Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області С.Козачок провела робочу зустріч із головним лікарем КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» В.Сухляком з питань аналізу захворюваності серед застрахованих осіб, експертизи тимчасової непрацездатності, підвищення відповідальності лікарів за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності, направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

13 серпня страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області М.Ситий здійснив позапланову перевірку з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму, а також провів нараду за її підсумками у фізичної особи-підприємця Пирогова В.М.

13-14 серпня страховий експерт з охорони праці Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Л.Клак здійснила планову перевірку стану умов і безпеки праці у МВК «Мрія».

14 серпня страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Ковальський взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у працівників ТОВ «Вінниця нафто-транспортна компанія».

14 серпня страховий експерт з охорони праці Любомльського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області В.Богдан взяв участь у засіданні круглого столу у Любомльській міській раді з питань проведення профілактичної роботи з охорони праці та запобігання випадків виробничого травматизму і професійної захворюваності працівників.

14 серпня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області А.Матюшенко провела семінар-навчання в КУ «Запорізький протитуберкульозний диспансер № 1» з питань обґрунтованості видачі листків непрацездатності, дотримання лікарями та відповідальними особами вимог під час видачі (продовження) та оформлення листків непрацездатності.

14 серпня страховий експерт з охорони праці Тисменицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Н.Проніна здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в Старобогородчанській сільській раді.

14 серпня страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області провів робочу зустріч із трудовим колективом ВКПФ «Будпостач» з питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці на підприємстві.

14 серпня страховий експерт з охорони праці Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області В.Костенко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП в КУ «Об’єднане автогосподарство закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області».

14 серпня страховий експерт з охорони праці Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області А.Топільчук провів навчання з працівниками ПП «Вікнини» з питань охорони праці, дотримання безпеки праці та попередження виробничого травматизму під час проведення зернозбиральних робіт.

15 серпня страховий експерт з охорони праці Камінь-Каширського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області С.Дейнека взяв участь у навчанні з питань охорони праці працівників ДП СЛАП «Ратнеагроліс».

15 серпня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровської області І.Кудіна провела семінар за участю відповідальних осіб комунальних дошкільних навчальних закладів міста Першотравенськ на тему: «Виробничий травматизм у дошкільних навчальних закладах».

15 серпня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Лупандіна та страховий експерт з охорони праці відділення Є.Потєряєв провели семінар з особами, відповідальними за охорону праці в закладах охорони здоров’я м. Мелітополь, на тему: «Порядок розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.01.2019 № 337».

15 серпня страховий експерт з охорони праці Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області І.Губко взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці у посадових осіб КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради.

15 серпня страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук провела семінар із керівництвом та відповідальними особами з питань охорони праці у ТОВ ВКП «ССМУ-10» щодо проведення розслідування нещасних випадків на виробництві, оформлення матеріалів розслідування.

15 серпня начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області І.Стецюк провела робочу зустріч з головою комісії із соціального страхування ТОВ «Маяк» для з’ясування причин, що вплинули на показники росту тимчасової непрацездатності на підприємстві.

15 серпня в.о. начальника Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області І.Препелиця провела робочу зустріч з головою комісії із соціального страхування ТОВ «Агро Подвірне», під час якої було обговорено вимоги постанови № 13 від 19.07.2018 «Про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності».

16 серпня головний спеціаліст сектору матеріального забезпечення Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А.Підвербна провела зустріч з членами комісії із соціального страхування КЗ «Кременівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» з питань надання матеріального забезпечення застрахованим особам.

16 серпня головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Богуславського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Н.Макаренко провела робочу зустріч з членами комісії із соціального страхування КЗ «Обласна лікарня відновного лікування» з питань обґрунтованості рішень про призначення матеріального забезпечення та посилення контролю видачі листків непрацездатності.

16 серпня страховий експерт з охорони праці Дрогобицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області В.Гутиряк взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці у працівників фізичної особи-підприємця Михаць І.Б.

16 серпня страховий експерт з охорони праці Біляївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Автомобільний дім» та здійснив перевірку знань з питань охорони праці у працівників підприємства.

16 серпня спеціалісти Млинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області провели семінар-навчання для фінансових працівників, голів і членів комісії із соціального страхування Ярославицької ОТГ з питань призначення матеріального забезпечення та страхових виплат, експертизи тимчасової втрати працездатності, складання актів про нещасні випадки, проведення інструктажів з питань охорони праці, проходження медичних оглядів працівників.

16 серпня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в НГВУ «Охтирканафтогаз».

16 серпня страховий експерт з охорони праці Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Лисогор взяв участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці у працівників ВП «Сновська дистанція колії» регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

 

версія для друку
повернутись