ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Надання медико-соціальних послуг за І півріччя 2019 року

01.08.2019

Забезпечення застрахованих осіб, у тому числі потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, медичними та соціальними послугами протягом І півріччя 2019 року здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно із зведеними звітними даними робочих органів виконавчої дирекції Фонду протягом 6 місяців 2019 року лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань отримали 13049 застрахованих осіб і члени їх сімей, у тому числі 34 внутрішньо переміщені особи.

Впродовж І півріччя 2019 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 5762 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, серед яких внутрішньо переміщені особи становлять 234 потерпілих на виробництві.

Лікарськими засобами та виробами медичного призначення за І півріччя 2019 року було забезпечено 14425 осіб, в тому числі 647 внутрішньо переміщених осіб.

Протягом І півріччя 2019 року санаторно-курортним лікуванням забезпечено 3124 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, із яких 212 є внутрішньо переміщеними особами.

Протягом звітного періоду відповідно до укладених договорів було забезпечено 1753 потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичними та іншими виробами), серед яких – 77 внутрішньо переміщених осіб.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 96 потерпілих, в тому числі – 6 внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж зазначеного періоду виплати на спеціальний медичний догляд отримали 681 особа з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, на постійний сторонній догляд – 2257 осіб, на побутове обслуговування – 2793 потерпілих, серед яких відповідно 142, 274 та 286 – внутрішньо переміщених осіб.

Також здійснювалось фінансування витрат на додаткове харчування 109 потерпілим, в тому числі для 18 внутрішньо переміщених осіб.

Зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, та слуховими апаратами було забезпечено 118 потерпілих.

Крім цього, впродовж І півріччя 2019 року проводилась компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування для 3220 інвалідів, в тому числі для 82 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна чисельність внутрішньо переміщених осіб, що забезпечувались медичними та соціальними послугами з урахуванням вимог постанови правління Фонду від 12.12.2018 № 27 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для внутрішньо переміщених осіб» за звітний період складає 1336 осіб.

Таким чином, за результатами проведеного аналізу встановлено, що протягом І півріччя 2019 року, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», застраховані особи та потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, забезпечувались медичними та соціальними послугами згідно з визначеною потребою в необхідному обсязі та відповідно до вимог чинного законодавства.

 

версія для друку
повернутись