ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

16.03.2020

У період з 10 по 13 березня 2020 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

10 березня страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Є.Кулик здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на ПСП «Батьківщина», взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП і провів семінар з питань охорони праці для працівників підприємства.

10 березня начальник Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Н.Клименко провела робочу зустріч з лікарями амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 5 КП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, контролю за недопущенням неправомірних витрат коштів Фонду.

10 березня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Веселівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Я.Тіткова провела семінар-нараду з бухгалтерами і відповідальними особами Михайлівської ОТГ з питань реалізації державної політики у сфері державного соціального страхування, оформлення та правильного заповнення заяв-розрахунків.

10 березня начальник відділу профілактики страхових випадків Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ПрАТ «Миколаївбудтранс».

10 березня начальник Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області М.Микитейчук провів нараду з медичними працівниками КНП «Заліщицький центр первинної медико-санітарної допомоги» з питань підвищення відповідальності лікарів та посилення контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам.

10 березня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області провів зустріч з головою комісії із соціального страхування КЗ «Уманське обласне музичне училище ім. П.Д. Демуцького» та надав практичну допомогу в роботі комісії, перевірив ведення журналу обліку працівників, які часто та довго хворіють.

10 березня страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Ковальський здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на ПП «Україна».

10-11 березня начальник відділу по роботі зі страхувальниками Хустського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області Є.Попова провела планову перевірку правильності і правомірності використання коштів Фонду у філії «Хустська ДЕД» ДП «Закарпатський облавтодор».

11 березня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області О.Сич взяла участь у семінарі-нараді з представниками та головами комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій Марківського району на тему: «Право застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду. Робота комісій із соціального страхування. Порядок та своєчасність подання страхувальниками заяв-розрахунків».

11 березня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області Л.Забара провела робочу зустріч з лікарями КНП «Обласна спеціалізована лікарня у м. Глухів» з питань направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України, посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовженням листків непрацездатності застрахованим особам.

11 березня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у КЗ «Білогірський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів».

11 березня страховий експерт з охорони праці Тальнівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Черкаській області В.Сандул провів нараду з представниками КНП «Маньківська центральна районна лікарня» з питань організації та проведення медичних оглядів працівників певних категорій підприємств, організацій та установ Маньківського району, а також своєчасного подання до лікарні заключних актів за результатами періодичних медичних оглядів.

11 березня завідувач сектору медичних та соціальних послуг Торецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Звягільська провела консультативну зустріч із сімейними лікарями та завідувачами амбулаторій КНП «Центр первинної медико-соціальної допомоги м. Торецьк» та КНП «Центральна міська лікарня» з питань контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності.

11 березня начальник Жовківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Н.Кузьо взяла участь у семінарі з лікарями КНП «Рава-Руська районна лікарня» з питань обґрунтованості видачі листків непрацездатності, лікування застрахованих осіб та членів їх сімей в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

11 березня страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у нараді з питань профілактики виробничого травматизму та запобігання нещасним випадкам на ПП «Агротранс», а також здійснив опрацювання і впровадження СУОП на підприємстві.

11 березня головний спеціаліст профілактики страхових випадків Новгород-Сіверського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Коровченко взяла участь у виробничій нараді з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму з керівниками структурних підрозділів ПСП «Зірка».

11 березня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Главата провела робочу зустріч на КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4 Дніпровського району м. Києва» з працівниками, відповідальними за експертизу тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності, щодо правильності оформлення та обґрунтованості видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

11 березня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Куп’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у плановій перевірці філії «Дворічанський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» з питань дотримання порядку використання коштів Фонду.

11-12 березня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області А.Дворак провів перевірку видачі та продовження листків непрацездатності на КНП «Немовицький центр первинної медико-санітарної допомоги».

11-12 березня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Генічеського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Г.Воронова і головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Л.Мілосьордова провели планову перевірку правомірності використання коштів Фонду та обґрунтованості видачі листків непрацездатності у ТОВ «Агро-Співдружність».

11-12 березня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області О.Божок і головний спеціаліст страхових виплат та матеріального забезпечення А.Галімон провели планову перевірку Лозуватської сільської ради з питань обґрунтованості видачі листків непрацездатності та правомірності використання коштів Фонду.

12 березня начальник Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області І.Волков, начальник відділу медичних та соціальних послуг Т.Маріна і завідувач сектору перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності С.Васильченко взяли участь у медичній нараді в МСЧ ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» з питань забезпечення потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медико-соціальними послугами, виробами медичного призначення і санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду.

12 березня начальник Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області Г.Попович і страховий експерт з охорони праці І.Мар’ян взяли участь у проведенні семінару-наради з питань безпеки і умов праці, функціонування ефективної СУОП на КНП «Обласний будинок дитини».

12 березня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік здійснив позапланову перевірку з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму на КП «Тростянецьке ЖЕУ».

12 березня завідувач сектору з профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Вінницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Дем’яненко і страховий експерт з охорони праці О.Попов провели семінар-нараду зі спеціалістами з охорони праці підприємств, установ, організацій міста Вінниця та Вінницького району на тему: «Аналіз причин настання нещасних випадків та підведення підсумків за 2019 рік».

12 березня начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Е.Новіков здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж».

12 березня страховий експерт з охорони праці Львівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області А.Луць здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на ЛКП «Вулецьке».

12 березня страховий експерт з охорони праці Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Бойчук провела круглий стіл на тему: «Профілактика нещасних випадків на виробництві» з керівництвом та відповідальними особами з питань охорони праці у Херсонській дирекції АТ «Укрпошта».

12 березня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Хотинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Лопатко провів робочу зустріч із лікарями КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги» з питань посилення контролю за видачею документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб, та контролю за недопущенням неправомірних витрат коштів Фонду.

13 березня начальник відділення у м. Біла Церква управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області М.Лазаренко провела зустріч із головою ЛКК КНП «Білоцерківська міська лікарня № 2» щодо посилення контролю та підвищення відповідальності лікарів за обґрунтованість видачі листків непрацездатності.

13 березня страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Є.Потєряєв взяв участь у семінарі-нараді у відділі агропромислового розвитку Мелітопольської РДА з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт та виступив з інформацією на тему: «Безпека праці під час проведення весняно-польових робіт».

13 березня завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Волноваського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Мороз взяла участь у засіданні круглого столу з членами комісії із соціального страхування ТОВ «Будівельно-монтажне підприємство» з питань дотримання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, контролю за оформленням документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність, прав та обов’язків членів комісії із соціального страхування.

13 березня страховий експерт з охорони праці Галицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області О.Борецький взяв участь у нараді-семінарі з охорони праці на ПП «Агро-Віта».

13 березня завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Л.Демян взяла участь в опрацюванні та впровадженні елементів СУОП у ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод».

13 березня страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області П.Долішній здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи на ПСП «Хлібороб».

13 березня начальник Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М.Литвин і страховий експерт з охорони праці В.Луценко провели семінар-навчання з питань профілактики виробничого травматизму на тему: «Дотримання безпеки праці на підприємствах сільськогосподарської галузі» для працівників району, зайнятих у сільськогосподарському виробництві.

13 березня головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Юрченко провела робочу зустріч із лікарями та застрахованими особами, які перебувають на лікуванні на КНП «Київська міська клінічна лікарня № 3», щодо забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

13 березня страховий експерт з охорони праці Зміївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківської області взяв участь у нараді з питань профілактики виробничого травматизму у КЗ «Нововодолазька санаторна школа» Харківської обласної ради.

 

версія для друку
повернутись