ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

18.11.2019

У період з 11 по 15 листопада 2019 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

11 листопада страховий експерт з охорони праці Вітовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці працівників КНП «Міська лікарня № 5».

11 листопада головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області В.Коваль провела робочу зустріч із головою Яготинської міжрайонної МСЕК Д.Ужвій щодо посилення контролю за видачею і продовженням листків непрацездатності серед застрахованих осіб.

11 листопада страховий експерт з охорони праці Дубровицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області О.Гузич взяв участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці водіїв ДП «Висоцький лісгосп».

11 листопада страховий експерт з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Рутковський здійснив планову перевірку стану умов, безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ТОВ «ТД «Продмаш техсервіс».

11 листопада страховий експерт з охорони праці Дніпровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Н.Біла взяла участь у семінарі на тему: «Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2019 року» і провела профілактичну роботу з пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці в КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

11 листопада головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Авдіївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області та головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області провели зустріч з представниками комісій із соціального страхування ПрАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій», військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка, Авдіївського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» з питань зниження рівня захворюваності та витрат на матеріальне забезпечення застрахованих осіб.

11 листопада страховий експерт з охорони праці Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Л.Омельяненко провела зустріч із інженерами-конструкторами управління будівництва і соціального розвитку АТ «Мотор Січ» на тему: «Профілактика нещасних випадків на виробництві. Державне соціальне страхування працівників».

11 листопада страховий експерт з охорони праці Олександрійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області І.Губко здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Олександрійський цукровий завод».

11 листопада головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві О.Селезньова провела робочу зустріч із лікарями КМКЛ швидкої допомоги м. Києва щодо медичної реабілітації дітей застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

12 листопада страховий експерт з охорони праці Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Луценко здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму на КП «Борзна – Комунальник» та нараду за її підсумками.

12 листопада начальник відділу медичних та соціальних послуг Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Т.Дружко провела консультативну нараду з  лікарями нейрохірургічного відділення КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» з питань організації забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб.

12 листопада страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Колєснік взяв участь у семінарі-тренінгу з питань охорони праці та промислової безпеки для керівників, лінійних керівників, служб охорони праці та пожежної безпеки бізнес-підрозділу «Схід» ПАТ «Укрнафта».

12 листопада страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області І.Мар’ян провів круглий стіл з інженерно-технічними працівниками ДП «Воловецьке лісове господарство» з питань дотримання правил охорони праці та вдосконалення СУОП на підприємстві.

12 листопада страховий експерт з охорони праці Чорноморського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області в Іллічівській філії ДП «Адміністрація морських портів України» провів робочу зустріч із трудовим колективом з питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці на підприємстві.

12 листопада страховий експерт з охорони праці Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області О.Забудько взяв участь у впровадженні СУОП в ТОВ «Буковинський сад».

12 листопада страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Ковальський взяв участь в опрацюванні та впроваджені СУОП у СТОВ «Агрофірма «Красне».

12 листопада страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Кудренко здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на КП «Колківська РЛ».

12 листопада страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області І.Ведецький провів зустріч з інженером з охорони праці УКП «Уманьводоканал» та здійснив перевірку стану охорони праці на підприємстві.

12 листопада страховий експерт з охорони праці Золочівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області Л.Зигмунт взяв участь у засіданні круглого столу з керівниками ТОВ «Електроконтакт Україна» з питань дотримання норм чинного законодавства з охорони праці, профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

12 листопада страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві Т.Товстенко взяла участь у засіданні круглого столу з охорони праці на тему: «Основні положення нового порядку розслідування нещасних випадків» у філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» АТ «Укрзалізниця».

13 листопада страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь здійснила планову перевірку стану умов і безпеки праці в Центрі надання соціальних послуг Каланчацької селищної ради та провела нараду за її підсумками з працівниками установи.

13 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Станично-Луганського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області та завідувач сектору по роботі зі страхувальниками провели семінар-навчання з комісією із соціального страхування ВП «Луганська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК «Східенерго» на тему: «Робота комісії із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Порядок оформлення, призначення, нарахування та виплати допомоги за листками непрацездатності, обґрунтованість видачі та продовження листків непрацездатності, шляхи зниження рівня захворюваності застрахованих осіб».

13 листопада страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області М.Ситий здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму у ТОВ «Фармхім».

13 листопада страховий експерт з охорони праці Борщівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області І.Ставрук взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП в управлінні соціального захисту населення Борщівської РДА.

13 листопада страховий експерт з охорони праці Тисменицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області Н.Проніна взяла участь у перевірці стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму в Тлумацькій РДА.

13 листопада страховий експерт з охорони праці Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Зубко провів семінар-навчання з питань вдосконалення системи управління охороною праці та розроблення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання виробничому травматизму для керівників та спеціалістів служби охорони праці ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

13-14 листопада страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області А.Слюсар здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у відділі освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради.

14 листопада страховий експерт з охорони праці Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Овчінкін взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на КП «Новокаховське ЖЕУ».

14 листопада страховий експерт з охорони праці Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області П.Спесивцева взяла участь у робочій нараді щодо досвіду ідентифікації ризиків із представниками служби охорони праці ПрАТ «Комбінат «Тепличний».

14 листопада страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Закарпатській області М.Попенко провів нараду з працівниками МП «Говерла» на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».

14 листопада страховий експерт з охорони праці Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області С.Прокопів провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму у фізичної особи-підприємця Попадюк О.В.

14 листопада страховий експерт з охорони праці Болградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області взяв участь у засіданні круглого столу з питань охорони праці на тему: «Права працівників на охорону праці під час укладання трудового договору» із працівниками ТОВ «Стрілець».

14 листопада начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Даньковська провела семінар для працівників Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з питань нарахування допомог відповідно до страхового стажу працівників, порядку оформлення та подання заяв-розрахунків на фінансово-матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду.

14 листопада начальник Вижницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області М.Палій та головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності В.Ковалюк провели навчання страхувальників Вижницького району, щодо обґрунтованості видачі листків непрацездатності та правильності їх заповнення, аналізу росту кількості днів тимчасової непрацездатності, проведення профілактичних заходів для зменшення рівня захворюваності.

14 листопада страховий експерт з охорони праці Кам’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Т.Саннікова взяла участь у перевірці знань з питань охорони праці працівників АТ «Дніпровська ТЕЦ».

14 листопада страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області С.Якименко здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи у фізичної особи-підприємця Коханюка О.К.

15 листопада начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рязан виступив із лекціями та взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці працівників ТОВ «Торговий дім «Рига Хліб».

15 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області А.Дворак здійснив перевірку видачі та продовження листків непрацездатності працівників КНП «Клесівський ЦПМСД».

15 листопада начальник Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області П.Даглі та спеціалісти відділення провели семінар-нараду для лікарів, членів комісії із соціального страхування, бухгалтерів та представників відділу кадрів КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь» з питань надання матеріального забезпечення, лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, дотримання норм чинного законодавства з охорони праці та обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.

15 листопада страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Фещенко провів навчання та перевірку знань з питань охорони праці працівників СТОВ «Вікторія Полісся».

15 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Старченко та страховий експерт з охорони праці відділення Л.Марюха провели семінар із керівниками та бухгалтерами сільськогосподарських підприємств Більмацького району з питань нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, роботи комісій (уповноважених) із соціального страхування в частині перевірки правильності оформлення та видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

15 листопада страхові експерти з охорони праці Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Черкаській області провели спільну нараду зі спеціалістами з охорони праці підприємств м. Черкаси на тему: «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій. Проблемні питання та шляхи їх вирішення».

15 листопада страховий експерт з охорони праці Бродівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області А.Стрехалюк здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на ПП «Тайфун Плюс».

 

версія для друку
повернутись