ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

22.04.2020

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

 

ПРАВЛІННЯ

 

 

ПОСТАНОВА

 

від 22.04.2020 року № 5

м. Київ

 

Про створення тимчасової комісії Фонду соціального страхування України

 

 

         Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», пункту 4.9.4 Статуту Фонду соціального страхування України, правління Фонду соціального страхування України

 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Утворити тимчасову комісію Фонду соціального страхування України (далі – Тимчасова комісія Фонду) з числа членів правління Фонду з метою вивчення питання щодо дотримання директором виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Думою О.О. законодавства України про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування за період з 31.01.2020 по 22.04.2020.

2. Затвердити персональний склад тимчасової комісії Фонду соціального страхування України, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, у складі:

– від сторони держави:

Полякова Оксана Юріївна;

Димитренко Світлана Юріївна;

– від сторони роботодавців:

Буніна Світлана Сергіївна;

Марчук Костянтин Михайлович;

– від сторони застрахованих осіб:

Саєнко Володимир Володимирович;

Мельник Валентин Петрович.

 

3. Тимчасовій комісії Фонду в термін до 15 травня 2020 року винести для розгляду на засіданні правління Фонду інформацію про результати своєї роботи.

 

4. Відсторонити з 22.04.2020 Думу О.О. від виконання обов’язків директора виконавчої дирекції Фонду на період роботи Тимчасової комісії Фонду зі збереженням середньомісячної заробітної плати.

 

5. Покласти з 22.04.2020 виконання обов’язків директора виконавчої дирекції Фонду на начальника фінансово-економічного управління виконавчої дирекції Фонду Михайленко Т.О.

 

6. Виконуючому обов’язки директора виконавчої дирекції Фонду Михайленко Т.О.:

 

6.1. забезпечити виконання завдань і функцій, передбачених законодавством України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України;

6.2. скасувати наказ виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 13.02.2020 № 55-од «Про затвердження штатного розпису»;

6.3 звільнити у термін до 24.04.2020 виконуючих обов’язки заступників директора виконавчої дирекції Фонду Вовка І.В. та Чигиринську С.Б., відповідно до законодавства України про працю;

6.4. звернутися до Державної служби з питань праці щодо залучення їх представника до роботи Тимчасової комісії Фонду.

6.5. здійснити всі передбачені законодавством дії щодо внесення змін до відомостей про Фонд соціального страхування України, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо керівника виконавчої дирекції Фонду-Михайленко Т.О.

 

7. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на голову правління Фонду соціального страхування України.

 

 

 

 

 

Голова правління                                                                                           Є. Котик

 

версія для друку
повернутись