ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

До уваги страхувальників міста Києва!

12.11.2020

У зв’язку із значним збільшенням кількості заяв-розрахунків, поданих страхувальниками для отримання матеріального забезпечення застрахованих осіб до Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у місті Києві, заяви-розрахунки в паперовому вигляді з 12 листопада 2020 також приймаються за адресою: м. Київ, пров. Артилерійський, 7-9 (11 поверх, станція метро Берестейська).

Також з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України забезпечив можливість страхувальникам (роботодавцям) подавати заяви-розрахунки дистанційно.

Для цього страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

Документи подаються із застосуванням електронного підпису/печатки, а клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Як і раніше, заяву-розрахунок можна подати до відділень управління виконавчої дирекції Фонду в м. Києві особисто. Однак, наполегливо радимо на час карантину робити це онлайн, віддавши перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Але навіть, якщо роботодавець не має можливості подати заяву-розрахунок дистанційно, Фонд запровадив безконтактний прийом документів – для цього у відділеннях розташовані спеціальні скриньки.

 

версія для друку
повернутись