ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для двох сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

11.02.2021

Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням для сімей двох працівників, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомоги у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей молодшої медичної сестри з Одещини, а також лікаря загальної практики – сімейної медицини з Миколаївської області.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 11 лютого. Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 43 працівників.

Звертаємо увагу, що після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи. Загалом на сьогодні Фондом виплачено понад 100 млн грн страхових виплат медикам і їх родинам.

 

версія для друку
повернутись