ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для дев'яти сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

23.02.2021

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 1 мільйон 999 тисяч 200 гривень членам сімей дев’яти працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень сьогодні профінансовано для сімей водія санітарного транспорту із Закарпатської області, медичної сестри з Кіровоградської області та лікаря-терапевта зі Львівської області.

Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей медичної сестри з Дніпропетровщини, лікаря загальної практики – сімейної медицини із Запорізької області, лікаря з Львівської області, лікаря з Сумської області, лікаря загальної практики – сімейної медицини з Тернопільської області та лікаря-офтальмолога з Черкаської області.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 23 лютого. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 52 працівників.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Звертаємо увагу, що після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

 

версія для друку
повернутись