ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

ФССУ профінансував державні допомоги двом медикам, яким встановлена інвалідність внаслідок профхвороби на COVID-19

13.10.2021

Сьогодні Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати для двох медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, на загальну суму 1,48 млн гривень.

Допомогу у розмірі 794 тисячі 500 гривень профінансовано для сімейного лікаря з Житомирської області. Медику встановлено ІІ групу інвалідності.

Допомогу у розмірі 681 тисяча гривень профінансовано для заступника головного лікаря з Житомирської області. Медику встановлено ІІІ групу інвалідності.

Страхові виплати перераховано Фондом сьогодні, 13 жовтня, за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунки медичних працівників упродовж декількох банківських днів.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансував 43 одноразові страхові виплати за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

• для осіб І групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року, в якому встановлено групу інвалідності;

• ІІ групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму;

• ІІІ групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму.

версія для друку
повернутись