ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

06.12.2021

У період з 29 листопада по 03 грудня 2021 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

29 листопада страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Ковальський здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ФГ «Агро-Юпітер».

29 листопада страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Профілактика виробничого травматизму на підприємстві» у ТОВ «Рать».

29 листопада страховий експерт з охорони праці Маріупольського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Захарова взяла участь у нараді зі спеціалістами відділу охорони праці КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» з питань профілактики виробничого травматизму на робочих місцях.

29 листопада страховий експерт з охорони праці Ірпінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Л.Потебня провела перевірку стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Алюпол».

29 листопада завідувач сектору профілактики страхових випадків Червоноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області В.Махник взяв участь у нараді з питань опрацювання та впровадження СУОП у ВП «Червоноградське спецуправління з гасіння териконів і рекультивації земель» ДП «Львіввугілля».

29 листопада начальник відділу профілактики страхових випадків Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Миколаїв Телекомбуд».

29 листопада заступник начальника Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області–начальник відділу медичних та соціальних послуг Л.Ємець провела нараду з головами ЛКК КНП «Охтирська ЦРЛ», КНП «Великописарівська лікарня» та КНП «Тростянецька ЦРЛ» з питань надання медичних та соціальних послуг потерпілим на виробництві, направлення застрахованих осіб на реабілітацію до санаторно-курортних закладів України за рахунок коштів Фонду.

29-30 листопада головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Чернігівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області С.Рибак провів робочі зустрічі з працівниками КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» і КНП «Чернігівська міська лікарня № 3» з питань експертизи тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності.

30 листопада в.о. начальника Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області М.Снісарчук провів нараду з лікарями КНП «Чернівецький ЦПМСД» та КНП «Чернівецька ЦРЛ» з питань направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування до санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

30 листопада головний спеціаліст сектору медичних та соціальних послуг Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Т.Доброжицька провела робочу зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні на КП «Горохівська БПЛ», та головою ЛКК з питань направлення застрахованих осіб на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

30 листопада завідувач сектору матеріального забезпечення Покровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Пушкарьова і головний спеціаліст сектору І.Бобракова провели семінар з профільними спеціалістами КП «Покровськтепломережа» на тему: «Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності».

30 листопада головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Бориспільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ю.Чумаченко провела нараду з членами комісії із соціального страхування та бухгалтерами ТОВ «Аерохендліг» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності».

30 листопада завідувач сектору профілактики страхових випадків–страховий експерт з охорони праці Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області М.Рибалко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ПрАТ «Берті».

30 листопада головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Сватівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області Д.Торчун взяв участь у вебінарі-нараді з працівниками СТОВ «Прогрес» з питань направлення на лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

30 листопада страховий експерт з охорони праці Ананьївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області С.Ткаченко взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у Любашівській філії Одеського обласного центру зайнятості та надав консультації щодо розроблення нормативних документів, які регламентують питання охорони праці і перевірки знань з питань охорони праці.

30 листопада в.о. начальника Гайворонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Кіровоградській області А.Димарець і страховий експерт з охорони праці відділення А.Дзіговський провели засідання круглого столу зі спеціалістами та посадовими особами ПП «Авкубі», представниками відділу освіти, молоді та спорту Гайворонської міської ради на тему: «Дотримання законодавства з питань охорони праці під час експлуатації опалювальних водогрійних котлів у закладах освіти».

30 листопада страховий експерт з охорони праці Генічеського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Ізмаєв здійснив опрацювання та впровадження СУОП у фізичної особи-підприємця Гапієнко В.А.

30 листопада страховий експерт з охорони праці Новоселицького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернівецькій області П.Локовей провів робочу зустріч з відповідальними особами за охорону праці на КНП «Новоселицька лікарня» та АЗПМС «Промінь здоров’я» з питань профілактики гострих професійних захворювань серед медичних працівників та порядку ведення електронних листків непрацездатності.

01 грудня страховий експерт з охорони праці Жмеринського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Д.Кіндрат надав методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні СУОП на КП «Спортивно-оздоровчий комплекс «Юність».

01 грудня страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Л.Кудренко взяв участь в опрацюванні та впровадженні елементів СУОП у ТОВ «Волиньагропродукт».

01 грудня завідувач сектору матеріального відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Ковальова провела семінар для бухгалтерів та начальників відділів кадрів Першого апеляційного адміністративного суду, ТОВ «Укрмегабуд», ТОВ «Агроексперт» на тему: «Організація роботи в умовах дії електронної форми листків непрацездатності».

01 грудня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Вишгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області А.Бондаренко провела робочу зустріч із бухгалтером ТОВ «Граніт Мобіл Переробка Плюс» з питань впровадження електронної форми листків непрацездатності та механізму проходження е-лікарняного у страхувальника для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі.

01 грудня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Г.Гальченко провела робочу зустріч із сімейними лікарями амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «ЦПМСД № 9», під час якої були розглянуті поширені помилки при застосуванні електронної форми листків непрацездатності та дії для їх уникнення, практичні аспекти формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

02 грудня страховий експерт з охорони праці Сарненського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області В.Бережний здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у Вирівській сільській раді.

02 грудня страховий експерт з охорони праці Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області О.Старовойт взяв участь у виробничій нараді з працівниками ТОВ «Ванеса» на тему: «Безпека праці під час експлуатації деревообробних верстатів».

02 грудня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області Т.Данко провела робочу зустріч та надала консультацію фізичній особі-підприємцю Фурді О.Я. щодо видачі та подання заяви-розрахунку за електронними лікарняними.

02 грудня головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Олександрівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Л.Захарова провела нараду з фізичними особами-підприємцями Коровякою О.О. та Шевченком Л.О. з питань роботи в умовах формування електронних листків непрацездатності.

02 грудня страховий експерт з охорони праці Києво-Святошинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ю.Судак надав консультативну та методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Техноекспорт».

02 грудня фахівці Балаклійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяли участь у круглому столі із представниками КНП «Балаклійський ЦПМСД» на тему: «Е-лікарняні».

02 грудня страховий експерт з охорони праці Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Овчінкін провів зустріч з інженерами з охорони праці КНП «ЦМЛ м. Нова Каховка» та КНП «ЦПМСД м. Нова Каховка» з питань вжиття заходів щодо запобігання захворюваності медичних працівників на COVID-19.

03 грудня страховий експерт з охорони праці Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області Н.Мінєнкова взяла участь у нараді з питань охорони праці та впровадження ефективної СУОП на ДП ДОССТ «Ринок Південний.

03 грудня головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві С.Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні у ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» з питань порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

03 грудня страхові експерти з охорони праці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області провели в ТОВ «АТБ-Маркет» нараду на тему: «Впровадження дієвих заходів щодо посилення роботи з покращення умов праці та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці на підприємстві».

 

версія для друку
повернутись