ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
повернутись 

Новини регіональних управлінь виконавчої дирекції Фонду

24.01.2022

У період з 17 по 21 січня 2022 року в управліннях та відділеннях виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві проходили різноманітні наради, семінари, засідання та круглі столи.

 

17 січня завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Каховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області В.Курохта провів засідання круглого столу у ПрАТ «ДСУ-12» на тему: «Формування е-лікарняних від медичного висновку до Кабінету страхувальника».

17 січня начальник відділу профілактики страхових випадків Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області І.Черкасова взяла участь у впровадженні та вдосконаленні СУОП на КНП «Миколаївський обласний центр психічного здоров’я».

17 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області А.Лагута провела робочу зустріч із головним бухгалтером КП «Добробут» Хотінської селищної ради з питань, які виникають під час опрацювання е-лікарняних та подання заяв-розрахунків до Фонду.

17 січня головний спеціаліст відділу по роботі зі страхувальниками Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області С.Бовіна провела робочу зустріч з головним бухгалтером та членами комісії із соціального страхування ПрАТ «Промвибух» з питань механізму проходження е-лікарняного у страхувальника для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі, оформлення заяв-розрахунків та особливостей видачі листків непрацездатності на паперових носіях після 01 жовтня 2021 року.

17 січня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Вишгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області А.Бондаренко провела нараду з бухгалтерами КП «Димерський ККП» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності та нюанси при розрахунку середньоденної допомоги».

17 січня завідувач сектору профілактики страхових випадків Червоноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області В.Махник провів нараду із керівництвом ВП «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» з питань впровадження СУОП та дотримання всіх технологічних процесів на підприємстві, проведення інструктажів з охорони праці працівників.

17 січня заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Добропілльського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області А.Сухомлинова провела нараду з представниками комісії із соціального страхування та бухгалтерами ТОВ «Рута-плюс» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності».

17 січня головний страховий експерт з охорони праці Здолбунівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Рівненській області П.Долішній здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань на КНП «Здолбунівська районна державна лікарня ветеринарної медицини».

18 січня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області О.Якушенко і головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення К.Зелінська взяли участь у засіданні круглого столу з представниками медико-санітарної частини ТОВ «Медичний центр «Богдан» з питань надання та виплати допомоги у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю застрахованим особам, посилення контролю щодо дотримання законодавства комісією із соціального страхування та роз’яснення щодо оплати електронної форми листків непрацездатності.

18 січня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області В.Фещенко здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ТОВ «Брусилів-м’ясо».

18 січня начальник відділу медичних та соціальних послуг Вознесенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області Н.Рудницька взяла участь у нараді із завідувачами відділень КНП «Вознесенська багатопрофільна лікарня» з питань направлення застрахованих осіб на відновне лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

18 січня страховий експерт з охорони праці Ставищенського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області С.Щербак взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у СФГ «Роксолана».

18 січня начальник відділу профілактики страхових випадків Сокальського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Львівській області І.Рудковська здійснила перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань на КП «Соснівкажитлокомунсервіс».

18 січня головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Сторожинецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Чернівецькій області М.Стрієнко провела робочу зустріч з головою ЛКК та лікарями КНП «Сторожинецька БЛІЛ» з питань реабілітаційного лікування застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

18 січня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь в опрацюванні та впровадженні СУОП у ТОВ «Модус ЛТД».

18 січня страховий експерт з охорони праці Шаргородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Ковальський здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ФГ «Він».

18 січня головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Рубіжанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Луганській області провів консультативну нараду з працівниками ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» на тему: «Медична реабілітація застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду».

18 січня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області І.Кияненко провела зустріч із відповідальною особою з питань охорони праці КЗ «Нікольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. А.Д.Якименка» з питань функціонування СУОП у закладі.

18 січня страховий експерт з охорони праці Нововолинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Ю.Гушинець здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань у ВП «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля».

19 січня страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Херсонській області Л.Хандусь надала консультативну і методичну допомогу в опрацюванні та впровадженні СУОП в ООГ «Скадовський СТК ТСОУ».

19 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Бахмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області М.Кириченко провів нараду з лікарями поліклінічного відділення КНП «Бахмацька міська лікарня» з питань експертизи тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності, направлення застрахованих осіб у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду.

19 січня страховий експерт з охорони праці Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області В.Панов провів робочу зустріч з питань охорони праці з працівниками ТОВ «Дружба-Нова».

19 січня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області О.Макаренко здійснив опрацювання та впровадження СУОП в ООГ «Недригайлівський СТК ТСОУ».

19 січня страховий експерт з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області Є.Потєряєв здійснив опрацювання та впровадження СУОП на ПП «Магістр».

19 січня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ю.Пипко провела семінар-навчання страхового активу відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради на тему: «Призначення матеріального забезпечення. Забезпечення медичною реабілітацією застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду».

19 січня страховий експерт з охорони праці Свалявського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області І.Мар’ян провів нараду із працівниками КП «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради з питань безпеки праці при виконанні робіт підвищеної безпеки.

19 січня страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області О.Сорокіна провела нараду з працівниками КП «Новопсковжитло» на тему: «Профілактика виробничого травматизму».

19 січня завідувач сектору матеріального забезпечення Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області О.Ковальова провела онлайн-семінар для бухгалтерів та спеціалістів відділу кадрів ТОВ «Євромед Краматорськ», ТОВ «ВК «Вінлайф спецодяг» на тему: «Актуальні рекомендації по роботі з електронними листками непрацездатності».

20 січня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області П.Побігайло провів семінар-нараду з посадовими особами закладів охорони здоров’я міста на тему: «Аналіз обставин і причин настання нещасних випадків, гострих професійних захворювань (отруєнь) за підсумками 2021 року».

20 січня головний спеціаліст сектору організації надання медичної реабілітації Правобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві С.Іманова провела зустріч із застрахованими особами, що перебувають на лікуванні на КНП «Київська міська клінічна лікарня № 18», щодо порядку проходження медичної реабілітації в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду.

20 січня страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Ж.Поета провела планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань в ТОВ «Елас».

20 січня страховий експерт з охорони праці Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Закарпатській області М.Попенко здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та профілактики виробничого травматизму і профзахворювань на ПП «ВАІР».

20 січня страховий експерт з охорони праці Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області І.Рутковський здійснив планову перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичних заходів з цих питань у ТОВ «Фортуна Агрохолдинг», взяв участь в опрацюванні елементів СУОП на підприємстві.

20 січня завідувач сектору матеріального забезпечення Мирноградського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Щербініна і головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності відділення О.Напилова провели семінар із працівниками ВП «Східна дирекція з ліквідації шахт» ДФ ДП «Регіональні електричні мережі» на тему: «Процедура відкриття е-лікарняних та їх оплати. Права та обов’язки комісії (уповноваженого) із соціального страхування».

20 січня страховий експерт з охорони праці Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Н.Божок взяла участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

20-21 січня головний спеціаліст сектору медичних та соціальних послуг Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області Л.Десятник провела планову перевірку дотримання чинного законодавства із загальнообов’язкового державного соціального страхування, правильності використання коштів Фонду на МВКП «Декор».

21 січня начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Лівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду у м. Києві В.Нємцев провів робочу зустріч із працівниками КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7» з питань експертизи тимчасової непрацездатності та оформлення листків непрацездатності.

21 січня головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області О.Старченко провів нараду з бухгалтерами ТОВ «Зірка БЦ», ТОВ «40 років – Агро», ТОВ «Агро дружба», ТОВ «Придонецьке» та ТОВ «Алоінс-агро» на тему: «Опрацювання електронного листка непрацездатності та нюанси при розрахунку середньоденної допомоги».

21 січня страховий експерт з охорони праці Харківського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області взяв участь у нараді на тему: «Профілактика гострих професійних захворювань у лікарняних закладах» на КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19».

21 січня страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області Н.Пивоварова взяла участь у засіданні круглого столу з фахівцями служби охорони праці ПрАТ «Великоанадольський вогнетривкий комбінат» з питань роз’яснення порядку розслідування та профілактики виробничого травматизму.

21 січня завідувач сектору по роботі зі страхувальниками Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Волинській області Г.Бондарук і головний спеціаліст сектору О.Крищук провели планову перевірку використання коштів Фонду у НВ «Волинська обласна спілка споживчих товариств».

21 січня завідувач сектору перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області С.Корф провела робочу зустріч з питань оформлення е-лікарняних із представником управління охорони здоров’я Криворізької міської ради.

21 січня страховий експерт з охорони праці Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області П.Котик здійснив перевірку стану умов і безпеки праці та проведення профілактичної роботи з цих питань на КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня».

 

версія для друку
повернутись