Управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

Медична та соціальна реабілітація потерпілих станом на 01.01.2021р.

04.02.2021

За 2020 рік на медичну, соціальну допомогу  та реабілітацію застрахованих осіб відшкодовано  понад 7,0 млн. грн. (7193,5 тис.грн.)

Суми за виплачені ліки, протезно-ортопедичні вироби, очне протезування, придбання спеціальних засобів пересування (колясок) зменшилися, що зумовленою ситуацією, яка склалася в країні протягом 2020 року, Урядом було прийнято ряд законодавчих актів, які суттєво вплинули на роботу Фонду соціального страхування України:

Частиною 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» від 13.04.2020 № 553 було встановлено чіткий перелік виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України на період дії карантину. В цьому переліку були відсутні виплати на лікарські засоби,  вироби медичного призначення, догляди та додаткове харчування, якими безперебійно забезпечувалися потерпілі до дії вищезазначеного Закону.

Тобто, Фондом призначалися усі виплати та соціальні послуги відповідно до діючих нормативно-правових актів, за якими зверталися потерпілі, але фінансування було здійснено після завершення карантину у грудні 2020, оскільки тільки 03.11.2020 Законом України «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцевих положень» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» були зняті обмеження.

При роботі з потерпілими особлива увага приділялась роз’яснювальній роботі, а саме: на які виплати потерпілі мають право згідно довідок МСЕК (постійно оновлювалася інформація на стендах в приміщеннях відділень), обов’язково надсилалися копії постанов, при особистому звернені надавалися вичерпні відповіді на питання потерпілих.

  Фахівці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області  протягом року приймали особливу участь в наданні практичної допомоги постраждалим на виробництві

в оформленні документів для отримання  субсидій та допомоги по догляду за інвалідами.

За сприянням робітників відділень у 2020 році працевлаштовано двох осіб з інвалідністю.

          В кожному засіданні МСЕК приймали участь головний спеціаліст відділу медико – соціальних послуг управління, за фахом – лікар, або відповідальна особа відділення.

За 2020 рік МСЕК проведено 165  засідань, оглянутий 301 потерпілий  на виробництві.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України