Управління виконавчої дирекції Фонду у Миколаївській області
Головна » Діяльність управління » Юридична діяльність

Про роботу юридичного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області

15.02.2021

Юридичний відділ (далі – Відділ) є структурним підрозділом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області (далі – Управління).  

Завданням Відділу є організація правової роботи, неухильне дотримання та запобіганню невиконанню вимог законодавства України, представлення інтересів Фонду в судах, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, надання консультацій стосовно нормативно-правової бази, що визначає діяльність Фонду, надання практичної допомоги з питань застосування законодавства.

Протягом 2020 року Відділом направлені заяви про визнання кредиторських вимог з капіталізованих платежів до підприємств-банкрутів на суму 42535,50 тис. грн, про визнання кредиторських вимог по страхових коштах на суму 505,44 тис. грн. Представлені інтереси Управління в судах щодо стягнення матеріальних збитків на суму 146,4 тис. грн, про зобов’язання нарахувати матеріальне забезпечення, про повернення автомобіля, про стягнення заборгованості в сумі 54,52тис.грн.

Відділом проводилася правова експертиза щодо відповідності вимогам діючого законодавства 285 проектів договорів та додаткових угод, 951 проекту розпорядчих та інших документів, підготовлених структурними підрозділами Управління, 231 проекту рішень про застосування фінансових (штрафних) санкцій. Підготовлено висновки та рішення про списання безнадійної дебіторської заборгованості з коштів Фонду 21 страхувальника на суму 505,44 тис. грн.

Відділом проводиться консультативно-роз’яснювальна робота з представниками страхувальників щодо  застосування статей Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

           За 2020 рік  винесено 189 постанов про накладення адміністративного стягнення  та 24 постанови про закриття справ у зв’язку з малозначністю.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України