Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області

Діяльність фонду

21.04.2021
20.04.2021
Із початком весняно-польових робіт значно зростають обсяги та інтенсивність виробничого процесу, пов'язаного з перевіркою готовності сільськогосподарської техніки, підготовкою насіння ярих зернових та зернобобових культур. У цей час пожвавлюються й інші роботи в агропромисловому виробництві, зростає кількість зайнятих на ручних роботах працівників, у першу чергу, на технологічному обслуговуванні й забезпеченні роботи посівних та інших машинно-тракторних агрегатів. Усе це збільшує ризик виробничого травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці, що призводять до неналежної організації робіт.
16.04.2021
Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Пандемія COVID-19 перетворила на кризу світового масштабу всі сфери нашого життя, торкнувшись майже кожного аспекту праці - від ризику передавання вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров'я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок вжиття заходів з ослаблення поширення вірусу.
15.04.2021
Надання матеріального забезпечення застрахованим особам, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу) застрахованої особи (офіційно працевлаштованого громадянина), є однією з найвидатковіших статей Фонду соціального страхування України. Протягом січня-березня 2021 року відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області прийняли від страхувальників заяви-розрахунки на фінансування:
14.04.2021
За період проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами виконується близько 35 % річного обсягу польових тракторних та транспортних робіт. У цей період також підвищується інтенсивність інших робіт у сільському господарстві. Після зимового періоду зростає кількість працівників, зайнятих на ручних роботах. Усі ці фактори збільшують ризик виробничого травматизму, особливо при недотриманні вимог охорони праці, виробничої дисципліни та неналежного рівня організації робіт.
13.04.2021
На законодавчому рівні розробка і координація впровадження Антикорупційної стратегії покладено на Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК). Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки повинна стати інструментом контролю за роботою влади в боротьбі з корупцією. Саме на основі цієї стратегії НАЗК розробить державну програму з чіткими показниками ефективності, за якими громадяни можуть оцінювати роботу влади в боротьбі з корупцією.
12.04.2021
Традиційно щорічно 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Цього року він проводиться під девізом: "Передбачити, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР". У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров'я (далі - БЗР), що сприяють безпеці та здоров'ю на роботі.
09.04.2021
Креативність, нестандартний підхід та, здавалося б, недитяче бачення сутності нагальних проблем сьогодення - саме так можна охарактеризувати творчі роботи юних учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей - 2021".
08.04.2021
Спільно з управлінням Держпраці у Полтавській області, центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями профспілок і роботодавців, ЗМІ взяти участь у проведенні відбіркового етапу конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей", та відборі кращих робіт по Полтавській області.
08.04.2021
Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі професійних хвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) проводиться відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 № 1105.
facebook

Оголошення

26/03/2021
Графік перевірки стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах Полтавської області у ІІ кварталі 2021 року страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області
19/03/2021
План - графік проведення документальних планових перевірок страхувальників по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області на IІ квартал 2021 року
21/12/2020
Графік перевірки стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи на підприємствах Полтавської області у І кварталі 2021 року страховими експертами з охорони праці відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області
18/12/2020
План - графік проведення документальних планових перевірок страхувальників по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області на І квартал 2021 року
20/03/2020
До уваги страхувальників!
19/03/2020
Телефон гарячої лінії управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області
18/03/2020
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
13/02/2019
Методичні рекомендації щодо заповнення Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України
01/10/2018
Запровадження нового порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (відео)

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області