Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Розслідування виробничого травматизму та професійної захворюваності за 2020 рік по м. Полтава

17.02.2021

Розслідування виробничого травматизму та професійної захворюваності за 2020 рік по м. Полтава

 

Протягом 2020 року до Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – Полтавське міське відділення) надійшло 867 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, внаслідок яких постраждало 874 особи, із них 29 – зі смертельним наслідком.

Із загальної кількості повідомлень про нещасні випадки, що сталися в минулому році, 798 повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання 800 медичних працівників на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, із них 6 випадків – смертельні.

У 2020 році страховими експертами з охорони праці Полтавського міського відділення завершено розслідування та складено 119 актів розслідування нещасного випадку (гострого професійного захворювання), із яких по 43 нещасних випадках, що пов’язані з виробництвом, складено акти Н-1/П та по 72 нещасних випадках, що не пов’язані з виробництвом, складено акти Н-1/НП.

Розслідування випадку інфікування медичних працівників на гостру респіраторну хворобу COVID-19 проводиться комісією, створеною роботодавцем за участі: страхового експерта з охорони праці Полтавського міського відділення, представників управління Держпраці у Полтавській області та лікаря-епідеміолога.

Зв’язок інфікування медичного працівника під час виконання службового обов’язку визначається комісією на підставі висновку епідеміологічного розслідування, діагнозу лікаря-інфекціоніста, діагнозу лікаря-профпатолога та зібраних матеріалів.

Усі страхові виплати для медичних працівників і членів їх родин здійснюються в оперативному режимі після належного оформлення відповідних документів, які є підставою для виплат.

 

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України у Полтавській області

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області