Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Регіональний етап конкурсу "Охорона праці очима дітей" - 2021

26.02.2021

Регіональний етап конкурсу “Охорона праці очима дітей” – 2021

 

Державна служба України з питань праці та редакція журналу “Охорона праці” оголосили про старт X Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей” – 2021.

Проведення конкурсу стало одним із традиційних заходів, присвячених Дню охорони праці, який щорічно відзначають 28 квітня у Всесвітній день охорони праці. Організацію та проведення заходу, як зазвичай, взяли на себе редакція науково-виробничого журналу “Охорона праці” та Державна служба України з питань праці. Основною тематикою конкурсу оголошена безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті, а також протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Щорічно в цьому конкурсі беруть участь десятки тисяч дітей з усіх регіонів України.

До проведення конкурсу дитячого малюнка в місті Кременчук та Кременчуцькому районі долучилися працівники Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – Кременчуцьке відділення). У рамках запланованого заходу були запрошені до участі учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів у трьох вікових групах, а саме: від 6 до 10 років, від 11 до 14 років та від 15 до 18 років.

Метою конкурсу було привернення уваги дітей до галузі охорони праці, формування активної і свідомої позиції щодо значення й місця здорових та безпечних умов праці в духовному, соціально-економічному та культурному житті суспільства, а також виховання у підростаючого покоління культури безпечної праці на виробництві.

Надзвичайно активно, з повною самовіддачею до розкриття питань охорони праці підійшли до участі в конкурсі учні загальноосвітніх навчальних закладів Кременчука та Кременчуцького району, показавши високий рівень умінь та навичок у власному баченні проблеми травматизму і запобігання виробничим ризикам. Молодь проявила неабияку зацікавленість у тематиці художнього конкурсу, про що свідчить велика кількість робіт, які надійшли до Кременчуцького відділення. Як виявилось, учасники конкурсу обговорювали питання охорони праці з учителями, фахівцями з охорони праці та батьками, слухали їх розповіді про правила поведінки у складних ситуаціях, вивчали особливості різних професій на конкретних прикладах.

На конкурсі були представлені 115 найкращих робіт юних художників.

Дитячі малюнки направлені до управління Держпраці в Полтавській області для подальшої участі в І етапі конкурсу на регіональному рівні.

Обласне журі визначатиме переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах. Автори робіт, які посядуть I, II і III місця в області, перейдуть до фіналу конкурсу, а їхні малюнки будуть направлені до редакції журналу “Охорона праці”, де журі фіналу визначить переможців.

До Дня охорони праці в Україні переможці будуть нагороджені цінними подарунками, дипломами і медалями.

Дякуємо всім учасникам за відповідальне ставлення та активність. Культуру безпеки праці майбутнього працівника потрібно виховувати змалку.

Бажаємо юним художникам успіхів, творчого натхнення та перемог!

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області