Сумське обласне відділення Фонду

Діяльність фонду

25.07.2017
01.06.2017
Голова комісії з реорганізації, в.о.директора виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Наталія Ємець провела нараду з керівниками структурних підрозділів та директорами Сумської міської, міжрайонних виконавчих дирекцій.
25.04.2017
Голова комісії з реорганізації, директор виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності В.І. Лаврик взяла участь у спільному засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та обласної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке провела заступник голови облдержадміністрації І.В. Купрейчик.
24.04.2017
В Охтирській міжрайонній виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відбулася зустріч зі студентами старших курсів місцевого коледжу Сумського національного аграрного університету, в ході якої було проведено семінар на тему "Соціальний захист населення".
11.04.2017
З 1 березня 2017 року розмір допомоги на поховання застрахованих осіб, окрім потерпілих на виробництві, становить 4100 гривень. Таке рішення прийнято правлінням Фонду соціального страхування України, що відбулося 8 лютого цього року.
11.04.2017
Працівники Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надали благодійну допомогу для лікування дітей з онкологічними недугами та вадами зору.
11.04.2017
Чепурні адміністративні приміщення, дбайливо прибрані прилеглі до них території, впорядковані клумби і газони, побілені бордюри та дерева. Такий результат корпоративної толоки, яку організовано й дружно провели напередодні світлого весняного свята Великодня працівники Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
facebook

Оголошення

21/08/2017
ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ В. І. ЛАВРИК З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
05/05/2017
ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КОМІСІЇ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ, ДИРЕКТОРА ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ В. І. ЛАВРИК З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ
11/04/2017
Привітання голови комісії з реорганізації Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності В.І. Лаврик зі світлим святом Великодня.
06/03/2017
ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КОМІСІЇ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ В.І.ЛАВРИК З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХІСТУ ПРАВ ЖІНОК І МИРУ - 8 БЕРЕЗНЯ
26/12/2016
Привітання голови комісії з реорганізації Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Віри Лаврик з Новим Роком та Різдвом Христовим.
31/10/2016
Привітання голови комісії з реорганізації Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Віри Лаврик з Днем працівника соціальної сфери.
13/10/2016
Привітання голови комісії виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Віри Лаврик з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва.
23/08/2016
ПРИВІТАННЯ ДИРЕКТОРА ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ В.І. ЛАВРИК З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
06/05/2016
Привітання директора виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності В.І.Лаврик з Днем Великої Перемоги
28/04/2016
Привітання директора виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності В.І. Лаврик з світлим і величним християнським святом - Воскресінням Христовим

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності