Сумське обласне відділення Фонду
Головна » Структура відділення фонду » Виконавча дирекція » Виконавча дирекція

Виконавча дирекція

01.04.2004

Задля соціального захисту трудівників

 

         Виконавча дирекція обласного відділення Фонду є виконавчим органом правління обласного відділення Фонду, який забезпечує виконання рішень правління. Вона підзвітна правлінню облвідділення Фонду та виконавчій дирекції Фонду і здійснює свою діяльність від імені Фонду і в порядку, передбачених Статутом Фонду та Положенням про відділення Фонду.

          На виконавчу дирекцію обласного відділення Фонду покладено виконання широкого кола обов’язків. Так, вона веде реєстр платників страхових внесків, забезпечує збір та акумуляцію внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, здійснює заходи, що підтримують фінансову стабільність Фонду та його відділення, оперативно розпоряджається страховими коштами в межах затвердженого бюджету відділення Фонду.

          До компетенції виконавчої дирекції облвідділення Фонду належить надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам згідно з Законом  України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням”. Вона контролює правильність нарахування, своєчасну і в повному обсязі сплату страхових внесків, правильне і цільове використання коштів Фонду, здійснює контроль за обгрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності закладами охорони здоров’я і санаторно-курортними закладами незалежно від форм власності, а також виконує інші функції відповідно до Положення про відділення Фонду.

 

 

  Ємець Наталія Анатоліївна

 

             Голова комісії з реорганізації, в.о. директора виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової трати працездатності.

             Народилася 5 березня 1967 року в селі Грузьке  Кролевецького району Сумської області.

             Має дві вищі освіти. В 2003 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка  за спеціальністю «Фізична реабілітація», а в 2013 році – Сумський державний університет і здобула кваліфікацію магістра з економіки довкілля і природних ресурсів.

             Трудову діяльність розпочала в серпні 1985 року в системі охорони  здоров’я  області, де пропрацювала на різних посадах понад 21 рік.

             З 1 березня 2007 року працює у виконавчій дирекції обласного відділення Фонду – головним спеціалістом, начальником відділу соціальних послуг. З 11 травня 2017 року призначена в.о. директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, а з 24 травня 2017 року – головою комісії з реорганізації.

             Відзначена двома Подяками директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, Подякою голови правління Фонду та Почесною грамотою Фонду соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності.

             Заміжня. Має дорослого сина.

 

 

 

Новак Олександр Дмитрович

 

         Заступник голови комісії з реорганізації, заступник директора виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

       

http://old.fse.gov.ua/fse/img/publishing/?id=660997Народився 27 серпня 1959 року на Сумщині.

Має вищу освіту. У 1977 році закінчив  Сумський сільськогосподарський технікум, а в 1989 році  -  Московську вищу школу профспілкового руху, здобув спеціальності бухгалтера та економіста.

Трудову діяльність розпочав у 1977 році диспетчером централізованих перевезень «Сумитранссільгосптехніка». Потім служив у армії, працював бухгалтером-ревізором та старшим ревізором управління Держстраху Сумської області.

         З 1983-го по 1991-й роки – на профспілковій роботі. Інструктор-ревізор обласного комітету профспілки сільського господарства, обласного комітету профспілки працівників текстильної та легкої промисловості, завідувач сектору обласної ради професійних спілок.

         В червні 1991 року у зв’язку зі створенням виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування України призначений головним спеціалістом, а згодом  завідувачем контрольно-ревізійного відділу.

        З лютого 1998 року – заступник директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування України, який у липні 2001 року реорганізовано у Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

З 24 травня 2017 року призначений заступником голови комісії з реорганізації Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

         Нагороджений Почесною грамотою правління Фонду соціального страхування України, відзначений Подякою голови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації, Почесною грамотою голови обласної ради.

         Одружений. Має двох дорослих дітей – доньку і сина.

 

 

 

           Керівний склад виконавчої дирекції Сумського обласного відділення

       Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

                     П.І.Б.

        Посада

Номер

кімнати

Службовий

телефон

Ємець Наталія Анатоліївна

Голова комісії з реорганізації,

в.о.директора

216

67-11-06

Новак Олександр Дмитрович

Заступник голови комісії з реорганізації,

заступник директора

 214

67-11-02

 

1. Фінансово-економічний відділ

Мороз Світлана Іванівна

 

Начальник

відділу

215

67-11-04

 

1.2. Сектор фінансів, обліку та звітності фінансово-економічного відділу

 

Співак Ольга Миколаївна

Заступник  начальника відділу -   начальник сектору              

206

 67-11-14

 

 

 

 

1.3. Сектор планування та виконання бюджету фінансово - економічного відділу

Нікітіна Марія Іванівна

Начальник

сектору

204

67-11-15

 

 

 

2. Відділ бухгалтерського обліку

Трофіменко Валентина  Вікторівна

 

Начальник відділу -

головний   бухгалтер

207

67-11-05

 

 

 

 

3. Відділ соціальних послуг

 

Ємець Наталія Анатоліївна

 

Начальник

відділу

216

67-11-06

 

4. Відділ експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг

Зарицька Наталія Миколаївна

заступник начальника відділу

303

67-12-30

 

 

 

5. Сектор надання матеріального забезпечення

Харченко Яна Миколаївна

Начальник

сектору

304

 67-11-12

 

 

 

6. Юридичний  відділ

 

Челядін Сергій Володимирович

 

Начальник

відділу

315

67-11-09

 

7. Контрольно-ревізійний  відділ

 

Ткаля Яна Володимирівна

Начальник

відділу

316

67-11-08

 

8. Відділ  інформаційних  технологій

 

Скляр  Іван Григорович

 

Начальник

відділу

219

67-11-11

 

9. Відділ кадрового та адміністративно-господарського забезпечення

 

Салій Володимир Олександрович

 

Начальник

відділу

203

67-11-10

 

Адреса: 40022, Україна, м. Суми, площа Троїцька, 5

Факс: 67-11-17

E-mail: dilov@fse.sumy.ua

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності